Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyámnak van egy jó...

Édesanyámnak van egy jó állása, bár solat dolgozik de van céges autó, telefon és jó fizetés is. Most fel szeretne mondani. Lent?

Figyelt kérdés

Ha felmond és elmegy 100000Ft-ért valahova hogy élünk meg?

Egyedül nevel.


2017. jún. 6. 22:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért akar felmondani, biztos van valami oka?
2017. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Anyud döntése. Ha te elmúltál 15 éves akkor besegíthetsz diákmelóval.
2017. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Túl sok a stressz

De ha beszélne a vezetőséggel akkor biztos találna megoldást

2017. jún. 6. 22:11
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Mit dolgozik? Akinek ennyire jó állása van az általában értékes a cégnek -> más cégnek is értékes. Kevés az olyan szakma, ahol csak egy cégnek érne valaki ennyit. Persze, lehet, hogy máshol nem lesz ekkora szerencséje, esetleg nem lesz céges autó, de erősen kétlem, hogy a megélhetésetek lenne veszélyben.
2017. jún. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Területi/Régió vezető
2017. jún. 6. 22:18
 6/30 anonim ***** válasza:
97%

biztos vagyok benne, hogy anyukád pontosan tudja, hogy mik egy ilyen döntésnek a következményei és 100szor átgondolja mielőtt véglegesen dönt.

Egyébként nem csak a pénz, nem csak az autó és a telefon számít, vannak más szempontok is pl: szabadidő.

Egyébként miből veszed a 100ezres fizetést?

A korábbi beosztása, a tapasztalata alapján kaphat jó állást, ami jobban megfelel az elvárásainak.

2017. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
34%
csak nem a telekommunikációs piacon? :)
2017. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudom érteni a döntését. Te meg többre mész egy élő, egészséges, jókedélyű anyával, még ha csökken is a jövedelme, mint egy kiemelkedően magas jövedelmű idegronccsal, akit jó eséllyel időnek előtte eltemethetsz. Biztos vagyok benne, hogy tudja, mit csinál, nem fogtok éhenhalni.
2017. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha sokáig jól keresett, biztosan megalapozta a jövőtöket anyagilag, nem csak a 100 000 Ft-ból fogtok élni.:D

Én a helyében megpróbálnám a részmunkaidőt inkább ugyanezen a helyen.

2017. jún. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, volt olyan munkahelyem, ahol azért mondtam fel, mert már szó szerint belebetegedtem a stresszbe. .

Előtte csak hisztinek gondoltam, ha valaki ezt mondta, azóta értem, átérzem.

Beszélj anyukáddal, és próbáld meg támogatni.

2017. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!