Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen személyiség ugrik be...

Milyen személyiség ugrik be neked az Ivett névről?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 06:34
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Cserfes, vidám, energikus csajszi.

És én valahogy ezt a nevet világosabb hajszínű nőknél/lányoknál tudom elképzelni.

2017. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Semmilyen. Ritka nagy hülyeségnek találom az ilyen kérdéseket. Ez csak egy név basszus.
2017. jún. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az Ivett név szép! De nekem egy ilyen nevű ismerősöm van, aki kétszínű, számító, hazug szóval nekem ő jut az eszembe. Az biztos olyan nevet nem fogok a gyerekemnek adni amit tudok valakihez kötni korábbról.
2017. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Határozott, okos, a gyereken mulik, hogy azt jo vagy rosszindulatra használja. Szoval a gyerek habitusa adja hozzá, hogy számíto, gonosz, vagy épp egy jo képességű, könnyen fejlődő kislány lesz e
2017. jún. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen nevű ismerősöm,Ő okos,kedves,barátságis,segítőkész. Szóval nekem pozitiv ez a név :)
2017. jún. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Ellenszenves, bekèpzelt
2017. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok egy névről személyiségre asszociálni. Egyébként egy huszonéves és egy harmincas Ivettet ismerek, mindketten aranyos lányok. A név maga nem tetszik.
2017. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik!

Egy szőkésbarna hajú,magas,vékony,okos,

kedves,vidám és szép lányt képzelek el ezzel a névvel.:)

2017. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig megjelenik egy típusú ember név alapján.


Én Ivettnek egy jelentéktelen kislányt látok, aki a sok kiközösítés miatt különc/művészlélek, de nagyszájú, nem szerényke.


Nincs Ivett nevű ismerősöm.


Vékony, hosszúkás arcot képzelek mellé.

2017. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy ilyen lányt. Energikus, röhögös, középpontban imádott lenni. És törtető volt.
2017. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!