Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó lenne, ha lenne a fiamnak...

Jó lenne, ha lenne a fiamnak "játszópajtása". Ti hogy ismerkedtek meg más anyukákkal? Kevés ismerősöm van ott ahol lakunk.

Figyelt kérdés
Élethelyzetek (pl költözés) miatt elég kevés barátom van körülöttem és most, hogy megszületett a fiam (fél éves) még inkább szelektálódott az ismeretségi köröm (nekem lenne rá igényem amúgy..). Jó lenne egy új - babás társaság, de hiába a baba-mama torna meg más, nem nagyon alakul ez ki. Aki hasonlóan új társaságba tévedt, hogy alakult ki?

2017. jún. 21. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg hát ugye mi napközben érünk rá, az ismerőseim meg akkor még dolgoznak..
2017. jún. 21. 13:40
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Később alakult ki, mikor már játszóteres korba ért a babám. Addig én is nagyon egyedül éreztem magamat. Parkokban, játszótereken lehet legjobban hasonló anyukákkal barátkozni.
2017. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem tudtok játszóterezni, addig a klub az egyetlen megoldás. a baba-mama torna jó, de nem biztos, hogy elég. oda nem beszélgetni jár az ember.

védőnők is szoktak klubot szervezni, szerintem minden nagyobb városban van hordozós klub is. jelentkezz be helyi babás fb-csoportba és érdeklődj, hogy milyen lehetőségeitek vannak.

nekünk nagyon sok klubos ismerős lett játszótéren is pajtás később... és szeptemberben már iskolába mennek együtt :)

2017. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!