Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egy tanár a...

Hogy lehet, hogy egy tanár a gyerekekkel kedves, a sajátját meg veri és terrorizálja?

Figyelt kérdés

A gond az volt főként, hogy az iskolából nagyon sok betegséget "hazahordott" és engem meg elkezdte szekírozni miatta. Meg ha hiányzás róla van szó megkattan, mert tuti csak nem akarok iskolába menni.

Teljesen kikészített, pedig kétoldali tüdőgyulladás sál és arcüreggyulladás sál is elmentem suliba, csak nyugtom legyen.

Volt, hogy úgy megvert, hogy kórházban kötöttem ki.


2017. jún. 22. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem, ugye, te vagy a tanár gyereke. Nézd, aki úgy megveri a gyerekét, hogy kórházba kerül, az nem normális. Még ha nem is tartottak bent. Az orvosnál hogy magyarázta ki magát? Ha igaz, amit írsz, akkor a tanítványaival szemben is maximum álarc a kedvesség.
2017. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beverte a fülemet, kiszáradt a dobhártyám, meg az orromat eltörte, azt mondtam, hogy eltaláltak a labdával tesi órán.
2017. jún. 22. 21:46
 3/3 A kérdező kommentje:
*kiszakadt
2017. jún. 22. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!