Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokáig fog tartani még ez a...

Sokáig fog tartani még ez a szerelem?

Figyelt kérdés
A 14 éves lányom beleszeretett az egyik közel 40 éves tanárába. Ezzel nem is lenne semmi bajom, de látom szegényen, hogy nagyon szenved, amiért tudja, hogy a szerelme sosem fogja viszonozni az érzelmeit. Több, mint 2 éve szereti, és egyre gondterheltebbé válik emiatt. Furcsának tartom, hogy ilyen sokára sem ábrándult ki belőle, mert a tanár sokkal idősebb nála és semmi vonzó nincs benne. A kamaszok általában nem szoktak ilyen sok ideig szeretni valakit. Szerintetek mikor fog ez elmúlni?

2015. dec. 6. 23:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem, csak vonzódás. vagy a személyisége vagy a kinézete miatt vonzódik hozzá. majd elmúlik ha lesz valaki, akibe tényleg beleszeret.
2015. dec. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Lehet,hogy azért fontos neki, mert esetleg már előző életükben is valamelyikben ismerték egymást, és ott fontosak voltak egy egymásnak. Akár szerelmesek is lehettek, mert másik inkarnációjukban simán lehettek egykorúak.
2015. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy több, mint vonzódás, mert nem bír elszakadni tőle. Az egyik nyári szünetben például azt hitte valamiért, hogy az a tanár elment egy másik iskolába, és teljesen depressziós lett, többször is megpróbált öngyilkos lenni. Aztán, mikor kiderült, hogy mégsem megy el, kimondhatatlanul boldog lett. Mindig azt mondja, hogy örökké szeretni fogja. Ezen persze eleinte csak mosolyogtam, de egyre ijesztőbb, hogy mennyire függ tőle.
2015. dec. 6. 23:33
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 Kérlek ne írjatok hülyeségeket.
2015. dec. 6. 23:39
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt az öngyilkos dolog miatt szerintem mindenképpen érdemes lenne pszichológushoz fordulni. Lehetséges hogy tudna segíteni.
2015. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ilyen volt velem is.

Ma mar felnott vagyok, a vonzalom tart, vagyis nyilvan nem vagyok szerelmes bele, de fontos a velemenye. Mi tartjuk a kapcsolatot, o az apafigura az eletemben.

Mindvegig tudta, h h erzek, de sohasem batoritott, sot mindig azon volt, h talaljak vkit.

Gyerekem van, ferjem, de o mindig ott van a szivemben.

Ha a ferfi normalis, intelligens, nem lesz baj a lanyodnal sem.

Van ferjed, apja a gyereknek?

2015. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
14 évesen volt egy "nagy szerelmem" aki rám se nézett. Másfél évig tartott, aztán ő végzett, ahogy nem láttam többet úgy múlt el fokozatosan. Ha jól emlékszem kellett egy év, lehet másfél is. Így 12 évvel később éppen megismerném de ennyi.
2015. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Azzal tényleg nem lenne annyira probléma, hogy szerelmes egy tanárába, ez sok tinivel megesik, azt mondanám, egy idő után elmúlik, vagy majd ha esetleg elballag a lányod, és messzebb kerül tőle, akkor túljut rajta. De ez az öngyilkosság dolog nagyon aggasztó. Mindenképp pszichológushoz/pszichiáterhez kellene vinni, mert lehet, hogy magától nem fog elmúlni a rögeszméje.
2015. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Apukával minden rendben?
2015. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
# 4 Kérlek, én nem írtam hülyeséget, és most meg is sértődtem, mert teljesen komolyan gondoltam. De ha akarsz bocsánatot, adhatok; de előtte jó lenne, ha kérnél.
2015. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!