Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babafotózáskor hogyan érik...

Babafotózáskor hogyan érik el, hogy a baba ne mocorogjon/aludjon?

Figyelt kérdés

Szomszéd mutatta minap dédunokája képeit. 3 hónapos, és fényképész által készitettek is volt: Be volt bugyoláova aranyosan, kedves pózban és aludt(csukva volt a szeme legalább is)

Neten is ilyen kép van, baba cuki beállításban/szettben és alszik.

Ezt hogyan érik el?:D megvárják mig elalszik, vagy ki?:D

Mert egyebken nagyon aranyosfotok :D


2017. jún. 23. 14:04
 1/5 anonim válasza:
100%

Épp olyankor fotózzák amikor nyugalomban van a picike:)

Mást nem tudnak vele csinálni

2017. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a fotós hogy 6 hetes korig vállal újszülöttfotózást, arra jellemzőek a fent említett pózok mivel ilyenkor még nagyon mélyen alszanak a kicsik, lehet őket helyezgetni, nem ébrednek fel de 6 hetes kor után ezek általában kivitelezhetetlenek.

Én is akartam de jött kórházba fotós,így legalább nem kellett egy újszülöttett cipelni sehova, és ő is szuper fotókat csinált, igaz nem ilyen bebugyoláltakat.

2017. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt találsz videókat babafotózásról:

https://www.youtube.com/watch?v=fgGemT18Kb0

2017. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sogornom most szult. Neki azt mondta a fotos, negy hetes kora elott szeretne fenykepezni. Akkor meg szinte vegigalusszak ugye a napot😀
2017. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm széprn mindenkinek! :) így már világos a dolog :)
2017. jún. 23. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!