Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 4. hónapom, hogy a jobb...

Ez a 4. hónapom, hogy a jobb oldalon érik meg a tüszőm. Ez lehet a probléma, hogy nem jön a baba? Ha jól tudom felváltva kéne mind a két oldalon.

Figyelt kérdés
A doki azt mondta furcsa...de nemtudom, ez mit jelent pontosan. Járt már így valaki? Köszönöm!
2009. dec. 15. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem törvényszerű, hgoy felváltva érik. sokszor a szervezet beáll az egyik oldalra hónapokra, aztán vált.

ez nem lehet az oka. mióta próbálkoztok? menstruációd rendszeres? normális?

2009. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy válaszoltál:) 2008. októbere óta próbálkozunk. Volt 2 inszemem, sajnos nem sikerültek. Most egy kicsit leállunk, majd jövőre talán még egyet megpróbálunk...Megnyugtattál egy kicsit, hogy létezik ilyen "egyoldali" dolog. Rendszeres a mensim és elvileg minden rendben, igaz a hormonokat februárban nézték, azóta bármi lehet. Ti mióta próbálkoztok?
2009. dec. 15. 09:35
 3/8 anonim ***** válasza:
március óta próbálkozunk, aug-ban sikerült, de 10 hetesen el is ment. most próbálom összeszedni magam.
2009. dec. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon sajnálom ami veled történt!!!:( Kiderítették, hogy mi lehetett az oka?
2009. dec. 15. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:

szövettani vizsgálat volt, de nem derült ki belőle semmi.

a magyar eü. ilyenkor nem is küldd el további vizsgálatokra, azt mondták, hogy csak a 2. 3. eset után történik komolyabb kivizsgálás az okokat illetően.

nem is kommentelem, de megvan a véleményem...

2009. dec. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt nem is értem! Illetve nem is kommentelem én sem. Elkeserítő, hogy ennyire nem törődnek az emberrel!:( Te mikorra nem várod?
2009. dec. 15. 11:03
 7/8 anonim ***** válasza:

nov. 9-én volt a műtét, úgyhogy még nem is szexelhetünk, meg kell várni, hogy regenerálódjon a méh. (orvos 6 hét házaséletetmentességet javasolt). be is akarom tartani, mert nem hiába mondta gondolom, bár a kontrollon minden rendben volt. de utána is 3 hónapig nem javasolják a teherbeesést, úgyhogy védekezni kell.

szóval egyenlőre még várom

2009. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Akkor majd februártól:) Mi is akkor kezdjük újra, addig pihentetjük a dolgot, mert már nagyon rágörcsöltam, lehet, hogy ezért nem sikerül...
2009. dec. 15. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!