Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gucci cipő a 9 hónaposnak?

Gucci cipő a 9 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Igazából nincs konkrét kérdésem csak beszélgetni szeretnék más anyukákkal, hogy mit gondolbak erről.

Van a környezetemben egy anyuka aki minden drága cuccot megvesz a kislányainak a gucci kiscipőtől kezdve a burberry fürdőruháig.Nekem ezzel semmi problémám nincs,mindenki azt vesz amit akar,úgy neveli a gyereket ahogy akarja.Nem irigy vagyok, mert az én kislányomnak is vannak márkás ruhái de nem villogok vele.Ez az anyuka

állandóan azt posztolja, hogy milyen új cuccot vett,a 4.pihenőszéket,meg a swarovski kövekkel kirakott cumit.A két kislánynak olyan ruhái vannak amikbe mindbe bele van varrva a monogrammjuk,a kardigánok hátulján meg a keresztnevük díszeleg.

Én tényleg nem akarok senkit bántani,de ez nagyon felhúz.Milyenek lesznek a gyerekei nagyobb korukban?Állandóan lesz valami elvárásuk az anyukájuktól,persze nyilván azt is meg fogja venni nekik.Mi a véleményetek erről?


2017. jún. 23. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Ha megteheti, akkor nem mindegy? Attól, hogy a gyerekek márkás cuccokat hordanak, még lehetnek normális értékrendűek, jólneveltek. Nem következik egyből, hogy elkényeztetett, nagyképű felnőttek lesznek.


Amúgy meg az, hogy másokkal foglalkozol, téged minősít...

2017. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Szánalmas vagy.
2017. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Eeeez aztan a nagy tanacskeres komolyan mondom. Olvasd mar el az oldal szabalyzatat, hogy mire valo! Ha nem tudsz valamit, kerdezhetsz. De ez a "gyertek szidjuk mar egyutt xy ismerosomet" szanalmas, mocskos alja viselkedes.

De me aggodj, sok a hozzad hasonlo pletykafeszek pcsa, majd jonnek olyanok akikre varsz, felteve, hogy addig nem torolnek.

2017. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked nincs ezzel problémád, akkor miért is kérdezed ezt meg?
2017. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem ezzel semmi problémám nincs,mindenki azt vesz amit akar,úgy neveli a gyereket ahogy akarja.


Akkor mia fenét akarsz megtudni? Utáljuk veled?

2017. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Nekem siman az a velemenyem, hogy nem vagyunk egyformak.

O ezt szereti, ennek orul es jol esik mindent megmutatni a vilagnak. Te nem erted, hogy ez neki miert jo, o pedig valoszinuleg azt nem ertene meg, hogy te miert nem csinalod ugyanezt. Ennyi, nincs ezen mit gondolkodni.

Nekem is van olyan baratnom, aki szinte kivetel nelkul minden egyes etelt kiposzzol, amit foz, legyen az rantotta, vagy rakott kaposzta.

A masik baratnom a gyerekerol tolt fel 2 naponta 20 fotot.

A harmadik pedig hidrogenszoke, seggig ero pothajjal, tetovalt szemoldokkel, szolibarnan, leopardmintas/talpig rozsaszin/agyonflitterezett cuccokban tolt fel magarol kepeket hetente 2 kilo sminkkel es photoshop-polva, de ugy, hogy ra sem lehet ismerni.

De nem tema ez kozottunk, mindenkinek masra van igenye, el kell fogadni, vagy epp nem, de akkor nem kell nezni.

Biztos vagyok benne, hogy nekem is megvan a sajat hobortom, amit ok eszrevesznek, de nekem fel sem tunik, mert nekem az a "normalis".

2017. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha megteheti miért ne?

Kisfiam DC, adidas nike ruhákban nőtt fel, amerikai rokonok 50kg os csomagokban küldik nekünk 2-3 havonta, legokkal együtt. 8 éves semmivel sem rosszabb hisztisebb mint más gyerek. Annyi a különbség, hogy több tízezres cipőnek az orrát rugja le a betonon, 20 ezres pólót lyukaszt ki.

2017. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Gondolkozz el azon, hogy miért húz ez fel téged, miért nem hagyod inkább figyelmen kívül? Azt tartják, hogy ami zavar másokban, az zavar magadban igaziból. Lehet, hogy neked is tetszene, csak ezt már nem tudod megvalósítani...nem tudom, nem ismerlek, ahogy te sem az anyukát.

A véleményem az, hogy teljesen feleslegesnek tartom az ilyesmit, azért nem cdinálom. De ő nyilván másképp gondolja. Tudod, az ő gyerekei, azt csinál, amit akar. Ahogy te is.

2017. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy mindenki engem fog szidni,de nem baj. Nem zavar, csak az amikor állandóan ezzel villog és mikor mások kérdeznek tőle akkor teljesen fel van húzva, hogy tőle hogy mernek ilyet kérdezni.Meg hatszor elmondja, hogy ő ezzel nem kitűnni akar,de azért mégis kirakja hogy a 9 hónapos gyerekének milyen cipőgyűjteménye van.15 pár cipő egy járni nem tudó gyereknek.Meg akkor leírja hogy annyi ruhája van a kislánynak és felét rá se adta de már kinőtte,akkor minek megvenni?Hogy felrakja az instagramra?

De úgy látom nem nagyon akar itt senkj erről beszélgetni,úgyhogy akkor köszönöm mindenkinek a választ😊

Nem nyavalyogni akartam,sajnálom ha így jött le,de mindenkit felpontoztam mert válaszolt.

És még valami,hogy ráadásul leszólja mások gyerekeit.Pl. egy eset múlt hétről:egy anyuka kirakott egy képet,hogy milyen burberry kisruhát vett a kislányának,mire az ő első kérdése az volt,hogy de ez valódi,igazi burberry?Mert nem úgy néz ki.A képtulajdonos anyuak persze jól reagálta le,hogy őt nem érdekli,hogy eredeti e vagy sem és azt sem szegyenli elmondani hogy egy turiban vette.

2017. jún. 23. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele barátkozni. Ha nem lennél az ismerőse, nem látnád.
2017. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!