Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy ha majd...

Érdekelne, hogy ha majd megszületik a babám, nem lesz üresség érzésem?

Figyelt kérdés
Én szeretem érezni, ahogy mozog, és már meg is szoktam. Ha nem mocorog egy ideig, hiányzik a böködés, hullámzás. Amikor kint lesz, ez nem fog hiányozni már?
2008. okt. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányzott "belőlem", de ezt úgy tudtam kompenzálni, hogy non-stop összebújtunk, egy pár hétig rengetegszer rajtam aludt. Előbb-utóbb már ő nem igényelte, csak az összebújást. Aztán olyan érzések öntenek el, amik előbb-utóbb kiszorítják a "hiányt".
2008. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog.Nincs még1 akkora csoda,mint amit a karodban tartasz és látsz,sokkal többet ér,mint amikor csak a pocidban mozog.Majd meglátod...
2008. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hiányzott hogy nem mozog odabenn,és pár napig megszokásból megsimítottam a pocakom.De csak akkor amikor nem volt velem.Amikor velem volt,akkor tényleg mindent elfeledtetett!
2008. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem,hogy hiányozni fog ,hogy nem lesz bent és nem vagyok terhes.De egyáltalán nem hiányzott!!Sőt ez olyan érzés,hogy ott van veled már nem csak érzed hanem megtudod fogni felülmúlhatatlan!!!
2008. okt. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Már nagyon várom hogy a karjaimban tartsam.
2008. okt. 18. 03:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!