Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy mikor megszüle...

Érdekelne, hogy mikor megszületik a csöppség mik azok a havi pénzek amiket havonta kapni fogunk?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
családi pótlék és gyes vagy gyed!ennyi!
2009. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kapsz anyagi támogatást más néven kelengyepénz ezt születéstől számított 180 napon belül kell igényelni.Egyszeri összegben 61.042 Ft.

Aztán havonta jön a családi pótlék ami alanyi jogon jár.nem nagy összeg tízen valahány ezer Ft.

Aztán jön a TGYÁS!Aztán majd a GYED és a GYES!

2009. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

És ezt mind igényleni kell ugye?

Tgyás az 70% -a az átlag keresetemnek ha jól tudom így van?

2009. jún. 18. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A TGYÁS: ha a szülés előtt 180 napon át biztosított voltál, akkor az összege annyi lesz, mint a táppénzé (kb. a fizetésed 70%-a limit nélkül)
2009. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyit pontosítok, hogy az anyasági 64.125 Ft.Nemrég kaptam én is.
2009. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg az önkormányzatnál is lehet igényelni szülési segélyt vagy valami ilyesmi a neve! Nálunk faluban szinte mindenkinek megadják, de városban hogy működik azt nem tudom!
2009. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!