Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 évesen korai szülni?

26 évesen korai szülni?

Figyelt kérdés
Én már nagyon vágyok egy kisbabára, és arra, hogy végre igazi családdá váljunk a férjemmel. Korán mentem férjhez, 20 évesen, de nem bántam meg. Szeretem az életemet. Ám mindenki csodálkozik már azon is, hogy férjnél vagyok, mi lesz a gyerek hallatán. Most nem azért hogy annyira befolyásolna mások véleménye, de kíváncsi lennék hogy ti mit gondoltok erről. Az orvosok, védőnők is nem fognak furán hozzámállni?
2017. jún. 29. 17:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Én 23 évesen szülök, hamarosan. Orvos, védőnő felől semmi negatívat nem tapasztaltam.

Egyetlen, aki beszólt, egy majdnem negyvenes, gyerektelen nő, aki szerint biztosan becsúszott baba, mert ilyen korán jön. Én nem szóltam le őt, amiért neki még mindig nincs, szóval nem értem, honnan vette a bátorságot, de nem is érdekel.

Téged se befolyásoljon más véleménye, mert olyant, aki megszól, mindig fogsz találni. Az emberek ilyenek, van akinek az a legnagyobb gondja, hogy azon csodálkozzon, te hány évesen szülsz, de hidd el, nem érdemes bosszankodni rajta.

2017. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Én is 26 évesen szültem az elsőt. Ma már valóban kevesebben vállalnak a 20-as éveikben gyereket, mint korábban. Ez téged ne tartson vissza.
2017. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
92%
Szia. Én 23 éves voltam amikor a fiam született, most 26 vagyok a második babánkat várjuk. Senki nem fog furán hozzád állni hidd el. Én is férjnék vagyok, még soha sem csodálkozott senki. Senkinek semmi köze hozzá. A férjed is szeretne babát?
2017. jún. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Én 27 évesen szültem az első babát. 29 évesen érkezik a második. Egyáltalán nem bántam meg.

Nekem csak az az egy nehézség, hogy nem nézek ki 20-nál többnek és a legtöbb anyuka vagy 30 felett van vagy többnek néz ki, mint a kora így elég nehéz a játszótéren szóba elegyedni velük, mert "túl fiatalnak" tartanak.

2017. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
En is 26 evesen szultem az elsot, kicsit furanak tartottak nehanyan masok prdig nem..
2017. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊😊

Igen, a férjem is szeretne már nagyon babát, ő "már" 31 éves.

Tavasszal fogom majd abbahagyni a gyógyszert, addigra befejezzük a lakásfelújítást és nyugi lesz 😊

2017. jún. 29. 18:03
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az életem tartott ott, hogy ne legyen "meglepő" egy baba érkezése, nekem sem volt negatív véleményű a fiam születése.

26 voltam :)


Volt/van munkám, kiegyensúlyozott párkapcsolatom, albérlet, jó jövedelem. Akkor? :)


Manapság a "korai" a 16 éveseknek szól. Te teljesen jó időben vagy. Ha lehet ilyet mondani..

2017. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.a nővéreim is 26 évesen szülték at első babát és én is :) senki nem furcsálta.vannak 18 évesek akik szülnek ;)

Van munkám,dolgoztam előtte 5 évet folyamatosan egy helyen,a Férjem ua dolgozik évek óta.kb 5 éve vagyunk együtt mire kellett volna még várni? én már várandós voltam mikor összeházasodtunk.de ez így is volt tervezve(ha valaki azt gondolná biztos a baba miatt!nem nem,mi igy szerettük volna :))

2017. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 jafnrétti ***** válasza:
100%
Én 26 évesen már a másodikon gondolkodtam :) 27 évesen már dolgoztunk rajta, de mivel nem jött egykönnyen, így a meddőségi központot is megjártuk, senki nem tartotta furának, hogy ennyi idősen gyereket szeretnénk. 28 voltam, mire megszületett. Egy 26 éves felnőtt nő esetében szerintem semmi fura nincs benne, ha gyereket vállal, pláne, ha már 6 éve férjnél is van.
2017. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
22 evesen szultem.Hat kaptam hideget ,meleget.Pl.:"biztosan csak becsuszott" ,meg mindenki megkerdezte hogy "egyedul neveled?",meg a "nem volt tul korai?" is szokasos.Mindharomra nem a valasz,egyebkent.De az ertelmesebb emberek megdicsertek szinte ,hogy ilyen fiatalon szultem.A nogyogyaszom is odavolt ,es panaszkodott hogy a hozza jaro kismamak 90%-a 35 ev feletti.Nekem amugy mindegy ,ki mikor szul ,lehet hogy fogok szulni 40 evesen is.Amig valaki tisztesseggel neveli a gyereket,addig tokmindegy.
2017. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!