Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy evesen nem korai ez?

Egy evesen nem korai ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kisfiam nyaron lesz 1 eves. Jokedvu,baratsagos,nyitott baba,szereti az embereket maga korul,foleg a gyerekeket. Folyton velem van,meg soha nem hagytam senkire,apukajat kiveve termeszetesen. Nagyszulok 30 km-re laknak tolunk,szep nagy csaladi hazban,udvarral,allatokkal. Hetene egyszer-ketszer megyunk hozzajuk,akkor nagyon jol erzi magat,rengeteg inger eri,vihancol,boldog,van kutya,cica,szomszed gyerekek,unokatesok,meg persze mama "szerelme".


A kerdesem az lenne,h nyaron bnom ferjhez megy,en leszek a tanu,igy egy ejszakat ott kellene toltenie anyukamnal. Nagyon felek tole,meg soha nem aludt mashol...tapszeres,egyebkent mar sokat kanalazik,szoval az etkezessel nem lenne gond,megis aggodom:( nem sinyli ezt meg,h csak ugy otthagyom? Nem hagy ez benne maradando nyomot?

A masik kerdesem pedig,h h csinaljam? Szoktassuk be? Aludjunk ott vele par ejszakat? De hanyat? Vagy csak hagyjuk ott?


Koszi a valaszokat!


Telefonrol irok,ugyh bocs a hibakert.



2015. máj. 13. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Dehogy korai!

Nyugodtan ott alhat ennyi idősen, akár néhány napot is. Egy éjszakát meg simán.

Főleg így, hogy rendszeresen, minden héten találkoztok, többször is.

Ha gondoljátok, akkor egy hétvégén próbáljátok ki, hogy ott marad.

Nagyon rossz "módszer" ha senkivel sem lehet, csak veled. A saját dolgodat fogod ezzel megnehezíteni a jövőben.

2015. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem ártasz vele, ha néha mással is van a kicsi, mert így később hogy fogod pl bölcsibe-oviba szoktatni, ha nem lesz el veled kívül senkivel? Ráadásul a nagyszülők- akik általában - ahogy nálatok is imádják a kisunokákat, szóval gondolhatod, hogy nem lesz rossz helyen a gyerek. Sokkal jobban fognak vele foglalkozni és vigyázni rá. :)) Én gyerekim is szoktak a mamánál lenni, a 7évesem pl elbicajozott az egyik mamájához és 2éjszakát is ott aludt, és ő kérte, hogy mehessen, nem mi küldjük. Nagyon szereti mind a két nagymamáját és egy nagypapáját.


Szerintem aludjatok ott vele párat a mamánál, aztán aludjon csak ő a mamáékkal, és így a nyárra biztos nem lesz gond. Összeírod a mamának mit ehet, mit nem, mikor kb mit csináljon, és hidd el, nagyon jól fogja magát érezni!! :)

2015. máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányom egy éves, már pár hónaposan is volt, hogy a nagyszülők vigyáztak rá 1-2 napot (tápszeres, mi meg költöztünk és vizsgáim is voltak egyszerre).


Soha nem volt gond, minden alkalommal élvezi, ha náluk lehet.

2015. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Én először úgy hagytam mamára, hogy mama aludt nálunk és akkor a baba a megszokott kis helyén, az ágyában aludt.

Így csak annyi volt a különbség, hogy mama fürdeti/fekteti.

Aztán majd most akarom kipróbálni, hogy mamánál alszik. Eddig is aludtunk ott sokszor, talán már megszokta és kibírja nélkülem.

Én a fokozatosság híve vagyok, ha ti nem aludtatok ott még vele, akkor szerintem néhányszor tegyétek meg mielőtt egyedül hagyjátok ott.

2015. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai! A lànyom 4-5hónapos kora óta rendszeresen alszik a szüleimnél, sose féltem ott hagyni! Azóta 4 és fél éves ímàd menni a mamàhoz és a papàhoz, ö maga kéri, hogy hadd aludjon ott többet ne csak egyet! Igy lett szoktatva, s ez így mindenkinek jó volt! Persze mi is aludtunk ott többször, de ìgy amikor mi is mentünk valahova pl. egyszer épp mi is esküvöre egyàltalàn nem volt gond!
2015. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat,mindenkit felpontoztam,akkoe megnyugodtam:)


Fokozatosan beszoktatom,es remelem nem lesz gond:)

2015. máj. 13. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!