Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 26 évesen valòban korai...

26 évesen valòban korai a gyermekvállalás a mai világban?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem!Ennyi idősen van már némi tapasztalat a kezedben az élet dolgairól!Szerintem a gyermek számára is egy pozitív dolog ha,nem görbe bottal mész az esküvőjére!Én 21 évesen szültem a lányomat és,nemsokára 24 leszek!Hamar befejeztem az iskolát és,dolgoztam is!Így mikor meg ismerkedtem a férjemmel,és össze házasodtunk úgy döntöttünk hogy,képesek vagyunk ellátni szülő feladatainkat!Azóta eltelt majdnem 3 év ma már saját házunk van,és boldogabb vagyok mint valaha!
2015. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ditta323 ***** válasza:
32%

Nem korai, csak az évek folyamán kitolódott 30+ra (karrier, tanulás, még fiatal vagyok ráérek) persze van kivétel. De most ahogy elnézem a környezetem egyre több a fiatal anyuka 20-on évük elejeiek.

25 évesen szültem

2015. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
6 hónapja szültem, 25 évesen. Köszönöm lediplomáztam és dolgoztam 3,5 évet. Férjnél vagyok. Nem a semmire szültem és tervezett volt! fél év múlva tervezzük a 2. babát is! :) Szóval szerintem nem korai! :)
2015. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Szia! 24 vagyok 6+5hetes várandós. Férjnél vagyok 3 éve dolgozom van stabil anyagi háttér. Mi a fenére várjunk? Miért lenne korai, ha mindketten szeretnénk? Azért mert van olyan korunkbéli aki még nem szeretne? Vagy akár idősebb aki amikor bejelentettük hogy összeházasodunk azt kérdezte hogy miért jön a baba? Mindenki meglepődött, hogy esküvő után 8 hónappal nem szültem...utána meg mindenki azt kérdezte, hogy minek házasodtunk össze, ha nem akarunk gyereket...arra senki nem gondolt hogy csak nem akar jönni és hogy minden kérdés csak egy gyomorszájon rúgás.

Szóval kit érdekel, hogy ki mit gondol?? Akkor vállaljatok babát amikor TI úgy érzitek!!

2015. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
26 vagyok és van egy 1 éves kisfiam. Én készen álltam rá, a férjem 32 éves, neki is itt volt az ideje családot alapítani. Nem bántuk meg, nem éreztük korainak. Én elvégeztem az egyetemet, két évig karriert építettem, dolgoztam keményen. A férjem szintén. Nem a semmire szültem.
2015. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én is 26 évesen szültem a fiamat sőt 28 évesen a másodikatt.akkor még fittebb voltam .
2015. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
27 leszek, mikor nekiállunk akciózni. Sajnálom, hogy nem előbb. Szerintem a 26 éves kor teljesen ideális a megfelelő élethelyzettel társítva.
2015. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem korai, de elkesve se vagy vele, az en ismeroseim atlagban 29-30 evesek, zomenek nincs gyereke!
2015. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Miért lenne korai? Hidd el attól,hogy a trend az,hogy 30-35-40 évesen szülik az elsőt,biológiailag és egészségügyileg nem változott 20 és 30 év a legmegfelelőbb az első gyerek vállalása,sőt igazából szülni is 20 nagyon max 35 év között a legjobb.Más kérdés ha nem jön össze a baba,vagy nem talált párt az illető huszonévesen.Semmiképpen sem halasztgatnám csak azért,mert a szomszéd Júlia szerint korai és ráncosodni kell már mire megfogan a baba.
2015. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
26 évesen már hogy lenne korai? :D Teljesen normális életkor.
2015. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!