Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik nevet válasszam ezek...

Melyik nevet válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Adriána, Anasztázia, Amélia. Esetleg még a Jusztina, Jadviga, Georgina, Stefánia, Kordélia is listás lehet.

A vezetéknév Palotai.



2017. júl. 5. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Kordélia szép! Esetleg Stefánia még. A többi nem tetszik.
2017. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Georgina tetszik ezek közül. A többi az olyan, hogy mindig 2x vissza fognak rá kérdezni, vagy távoli ismerősök meg sem jegyzik.
2017. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az Amélia tetszik esetleg még az Adriána.
2017. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az Amélia nagyon tetszik, egyik angol barátnőmnek is ez a neve. Stefánia is jó, Stefi nagyon aranyos kis becézés lenne :)
2017. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp az Améliát választanám, mert nagyon szép név és jól lehet becézni is pl: Lia, Amy, Meli.
2017. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én is az Amélia felé hajlok, csak szerintem vezetéknévvel együtt kimondva túl sok a magánhangzó egy helyen.

Palotai Amélia... Nem tudom, olyan fura ìgy. Szerintetek nem?

2017. júl. 5. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:

Legalább hangzatos. Könnyebben megjegyzik. :)

Nekem is az Amélia tetszik, esetleg még a Georgina, bár az elég gyakori név, én a ritkákat szeretem.

Adriánát úgyis csak Adrinak hívnák, úgy meg mi értelme. Anasztáziát ismerek többet is, valahogy sosem győzött meg ez a név. Jusztina fiús meg nekem az angol Justice szó ugrik be elsőre. Jadviga... hát bocsi, de ez fertelmesen csúnya név. :D

Stefánia szerintem nagyon régies, meg egyszerre kislányos de közben olyan úrihölgyes... Stefinek meg a sört becézik. :D

Kordélia szép lenne külföldön, de itt, ahol minden névre létezik gúnynév, a Kordéliából előbb lenne Kordé meg KordaGyuri, mint valami aranyos becenév.

Szóval az Améliára szavaznék, és igen, szerintem teljesen jó a Palotaival. :) Összecseng és dallamos, emiatt megmarad mindenki fejében.

2017. júl. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Georgina és a Jadviga tetszik legjobban. :) És bár nem listás, de szerintem a Palotai Amarilla is nagyon szép volna.
2017. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Georgina vezet(részemről).Ami még szóba jöhet nálam az Adriána.
2017. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Adriána, Amélia, Stefánia.
2017. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!