Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Medárd...

Mi a véleményetek a Medárd névről?

Figyelt kérdés

Adnátok a fiatalnak?

Egyik fiúnév se tetszik igazán, valami nem elcsépeltet keresek. Ez az egyetlen, ami szerintem viselhető.



2017. júl. 6. 11:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is korrekt. Mindenesetre sokkal jobb mint a Bercel meg a Benett.
2017. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Amit még elfogadhatónak tartok és nem nagyon gyakori, az az Aurél. De a Medárd nekem férfiasabbnak hangzik valahogy.
2017. júl. 6. 13:10
 13/19 anonim ***** válasza:
szép az Aurél - de a magánhangzó torlódás miatt nem olyan jó a hangzása ..ai Au
2017. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A Medárd sokkal jobb, mint az Aurél.
2017. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem szép, férfias név, de gondoljátok át a becézést is, mert a "Medi"(=Maddy) igencsak lányos.

Aurélnál lényegesen jobban passzol a vezetéknévhez.

2017. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Medárd név, de a Kalocsai vezetéknévvel szerintem nem illik össze.
2017. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár sokáig fogalmam sem volt, hogy férfi vagy női név. Ez mentségemre szólva gyerekkoromban volt... éppen Medárd napján születtem, így korán találkoztam ezzel a viszonylag ritka névvel. Szerintem szép. A női formája, a Medárda is tetszik.
2017. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hogy 40 napig esni fog az eső...

Egyébként sokáig lánynévnek hittem, ezért nem adnám. Szerintem egy ilyen szép vezetéknévhez, mint a Kalocsai, sokkal jobb keresztneveket is lehetne adni.

2017. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A Medárd szebb az Aurélnál, és a vezetéknévhez is jobban illik.
2017. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!