Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van itt olyan akinek...

Anyukák, van itt olyan akinek saját lova van? Amikor babát vártatok, mennyi ideig lovagoltatok/lovaztatok? Utána mikor szabad lovagolni rajta?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Utána azt a szülés után értettem. Sajnos egy lovat nem lehet hetekre a sarokba állítani és helyettem nincs aki lemozgassa a pacit jelenleg (még nem szültem, de hamarosan). Fogadjak fel valakit akkor arra a pár hétre, aki lovagol rajta?
2017. júl. 6. 22:58
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
terhesen tilos lovagolni. szülés után 6 hétig biztosan tilos, ha császár lesz akkor fél évig inkább.
2017. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno azt mondta a dokim, ha nem esek le lovagoljak (mert ugye ez olyan sport ahol ez nincs benne a dologban..):D

Problémamentes terhességem volt. A második terhességem problémás, most nem engedte, bár nem is kívánkoztam. 6 héttel szülés után, ha jól érzed magad és a dokid engedi lovagolj. Az orvost mindenképp kérdezd meg, ő mit mond.

Én pl szülés után 6 héttel sem kívankoztam lóra, volt 100 más dolog amire figyelnem kellett és amibe energiát fektettem inkább.

A dokid biztosan kézségesen válaszol, inkább tőle kérdezd meg. :)

2017. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én veszélyeztet voltam az elejétől, így a kilovaglást a férjem vette át, de amíg nem kerültem kórházba (20 hetesen) elláttam. Császárom volt, 6hét után a sétát engedélyezte az orvosom, de a rendes ügetést, csak fél év után de nálam császárnál volt komplikáció.
2017. júl. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!