Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legkorábban hány éves korban...

Legkorábban hány éves korban engednétek nappalos táborba a saját gyereketeket?

Figyelt kérdés

Természetesen feltételezve, hogy az adott korcsoporthoz van igazítva a tábor, megfelelő pedagógusokkal és tárgyi feltételekkel.

Nappalos tábor alatt azt értem, hogy reggel megy és munkaidő végén eljön, tehát este otthon van.


2017. jún. 25. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
6. Iskolába is elengeded, nem?
2017. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Helyzet- és gyerekfüggő. Tavaly voltak először táborban a lányaim, egyszerre mindketten. A nagy 7, a kicsi 5 éves volt. A nagyot ennyi idősen, pláne egyedül még nem mertem volna, mert sokkal önállótlanabb volt. Idén a legkisebb 4 éves, ő még nem megy. Nem is érdekli a téma, és nem is szívesen fogadnak ekkorákat a táborokban, azt vettem észre.
2017. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat.
2017. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fiam 5 éves korától (középsős volt akkor) jár focitáborba, de itt egy jól ismert közösséggel van együtt, akikkel egész évben együtt edz.

Ha teljesen ismeretlenekkel kellene együtt lennie, (tehát nincs egy barát sem, akivel együtt lenne) akkor az iskoláskort mondanám.

2017. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Idén megy először, 5 éves.
2017. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Idén megy először, ő is 5 éves (2 ilyen táborba megy).
2017. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerek- és táborfüggő. 4-5-6 évesen attól függően, hogy mennyire ismert közegbe megy, és mennyire könnyen fogadja el az új környezetet a gyerek. Az én extra félős nagylányom közel 7 évesen ment először, idén a 8 és 6 éves együtt megy.
2017. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3,5 éves a fiam, megy idén úszótáborba. Nála kisebb is lesz.
2017. jún. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jafnrétti ***** válasza:

Amikortól már amúgy is jár közösségbe. Mondjuk nálunk eddig nem volt ilyen, most ment először, idén volt harmadikos. A sulija szervezi, angol napközis tábor, az iskolában tartják. Erre nagyon el akart menni, imádja az angolt. Ha lett volna ilyen korábban, akár elsősként is mehetett volna, ha a tanárai ajánlják.

De persze mehetett volna iskolán kívülibe is, de eddig nem kívánkozott ilyen helyekre, illetve a felügyelete is megoldott volt.

2017. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!