Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan emberekről, akiknek több gyerekük van, de középkorúként egy új partnerrel gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 40-es évei közepén jár.

Van két gyereke,és most összejött egy olyan férfival,akinek már 3 gyereke van,és most vállalnak közösen a férfinek 4.,a nőnek pedig 3.gyereket.


Közben az eddigi gyerekeik szanaszét vannak,hol itt vannak,hol ott.


Miért vállal valaki ennyi idősen új kapcsolatba gyereket,ha már amúgy is több gyereke van?


2017. júl. 7. 07:46
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
39%
Ha csúnya és/vagy büdös, akkor azt, hogy "fúj", amúgy meg azt, hogy "olyan, mint s többi, pont leszarom..."
2017. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
87%
Alapvetően nem tartom furának, nem ítélem el, mert sztem biológia, hogy a többség akar az aktuális szerelmével gyereket. Akkor ítélem el, ha már így sincs a többi gyerekre se idő, se pénz, és velük pesztráltatnák őket rendszeresen (min. heti szinten).
2017. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
42%
Mi az, hogy ez eddigi gyerekeik szanaszét vannak? Ha még kicsik , akkor teljesen normális, ha hol az egyik szülőnél vannak, hol a másiknál. Ha felnőttek, akkor meg annyi helyre költöznek amennyire akarnak. Ha eltudják tartania 4. gyereket is és normálisan neveli, akkor miért ne?Nem tudom hol élsz, de a koron meg miért Vagy kiakadva. Nézz szét, általában az első gyermek manapság értelmes embereknél 35-40 közt van, de mindenképpen 30 fölött.
2017. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
81%
Róluk semmit, viszont a te kotnyeles fajtádtól rosszul vagyok. Ez is valami nép betegség, mint az állandó nyavajgás ?
2017. júl. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
94%

"Miért vállal valaki ennyi idősen új kapcsolatba gyereket,ha már amúgy is több gyereke van?" - Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy miért vállal valaki ennyi idősen a régi kapcsolatba gyereket, ha már amúgy is több gyereke van...


Miért ne?

2017. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
46%

"az első gyermek manapság értelmes embereknél 35-40 közt van, de mindenképpen 30 fölött"

Majdnem zöldet nyomtam neked, de ez miatt a felettébb bunkó és ostoba utolsó megjegyzésedért ment a piros.

2017. júl. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy a nőnek van egy 18 éves lánya,aki már össze is költözött a fiújával.


A fia 14 vagy 15 éves,de hol a nagymamánál van,hol az apjánál,akinek megint csak másik nője van,és náluk is jön a baba,pedig annak a nőnek is vannak már gyerekei.


A 18 éves nagylányt sem nagyon támogatják semmiben.


Szerintem a gyereket nem csak 18 éves koráig kell valahogy eltartani,és mehet amerre lát,hanem azért támogatni is kellene.

És,ha már az előző gyerekeket sem tudja támogatni,akkor minek vállal még további gyereket,ráadásul középkorúként.


Én elhiszem,hogy az ember szeretné újrakezdeni,meg,hogy elrontotta az életét,nem a megfelelő partnert találta meg,akkor lehet még szerelmes,de nem értem minek kell ebbe már gyerek,amikor már amúgy is van mindkettőnek nem is egy.


Inkább a már meglévőket kellene támogatni szerintem.

2017. júl. 7. 08:07
 8/59 A kérdező kommentje:

18 évesen szerintem nem kellett volna otthagyni a lányát,hagyni,hogy egy fiúval összeköltözzön.


Előbb tanulni kellett volna,nem lerázni magamról a gyereket "éljen,ahogy tud" módon.


És jó eséllyel a kisebb gyerekre is ez a sors vár majd.


Amelyik megszületik,pedig majd arra is 20 év múlva.

2017. júl. 7. 08:10
 9/59 anonim ***** válasza:
82%
Lefogadom te vagy az egyik gyerek,aki féltékenykedik.
2017. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

"kérdezhetnéd, hogy miért vállal valaki ennyi idősen a régi kapcsolatba gyereket, ha már amúgy is több gyereke van."


Eleve a válás is megviseli a gyerekeket.

Erre összejön egy új pasival,amivel nem is lenne gond,bár a gyerekenek ezt is nehéz megemészteni,hogy a pasi fontosabb lesz neki,mint ők.


És,akkor még gyereket is szül neki.Még kevesebb figyelem fog irányulni az eddigi gyerekekre,mert ők már nem az új család részei.


Ráadásul kb 1 éve ismeri ezt a férfit.

Szerintem elég nagy felelőtlenség a nagy szerelemre így gyereket vállalni.

Nem tanult az előző hibáiból középkorúként sem,az tuti.

2017. júl. 7. 08:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!