Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen emberek vesznek körül?...

Milyen emberek vesznek körül? Mi a véleményed úgy általában az emberekről? Milyenek a barátaid?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam, most újítottuk fel a lakás egy részét, és mindenki segített, aki csak tudott, egy barátnőm főzött és takarított utánunk, egy másik elhozta az új bútort, a testvérem is segített, ráadásul a bútor vétele macerás volt, nem úgy jött ki a lépés, ahogy terveztük, de akitől vettük (használtan), ő is nagyon kedves volt és segített megoldani a dolgot, pedig plusz macera volt neki..

Elgondolkoztam, hogy engem csupa ilyen ember vesz körül, holott mindenki panaszkodik, hogy manapság az emberek nem segítenek egymásnak. Tényleg így lenne és csak én vagyok ilyen szerencsés? Vagy csak divat szidni a többieket? Mit gondoltok? Körülöttetek milyen emberek vannak? (család, barátok)


2011. máj. 30. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy szuletett szerencses vagy.
2011. máj. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az emberek sokat csalodnak az emberekbe és hallanak ezt azt és igy van egy előitélet amit hangoztatnak és nem veszik észre hogy nagyon sok olyan ember vesszi őket körbe:)

nekem viszont tényleg nem segitene senki a barátnőmön kivül:)

2011. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval, te egy ritka szerencsés ember vagy!! :)) Becsüld meg őket, mert sajnos manapság ez nagyon ritka. Nálunk pl. a családom nem tart össze, még annyira sem, hogy a mamánknak egy közös összejövetelt szervezzünk, mindenki tojik mindenkire. Én meg úgy vagyok vele, hogy nem erőltetek semmit már, belefáradtam. Segítség mondjuk, ha építkezünk? no comment... Ha kell másnak valami, akkor bezzeg mi meg ugorjunk... :(
2011. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Biztosan te is nagyon segítőkész vagy, hogy ilyen emberek vesznek körül :)

Az én családom ugyanígy mindig, mindenben segít.

A barátaim talán kevésbé. Őket inkább noszogatni kéne, vagyis azt mondanám, hogy nem jut az eszükbe (lehet, hogy csak ezzel nyugtatom magam:)

De azért panaszra nincs okom, én szoktam kérni is a segítséget, nemet még nem mondtak :)

Na jó, a barátnőm talán noszogatás nélkül is segít :)

34/L

2011. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vegyük sorba:


Anya-álszent,folyton hazudik,azt állítja,hogy Ő senkit nem ítél el,pedig ez nem igaz...

Apa-róla inkább nem is beszélnék,anyát mindenkivel megcsalja(ezt szinte az egész város tudja,de anya nem válik a apa pénze miatt)

Barátaim-azt mondják nekem,hogy én vagyok a legjobb barátnőjük,sosem cserélnének le,de ha választaniuk kellene köztem és egy műbőr táska között,akkor fogadni mernék,hogy a táskát választanák...


Egy legjobb barátnőm van,vele mindent megbeszélek,elég sok közös van bennünk...


Már kiskoromban megtanultam,hogy az emberek nem mindig azt csinálják,mint amit mondanak.


14L

2011. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tényleg sok a nem segítőkész ember a mai világban de ugyanúgy mint Te én is szerncsés vagyok. Hosszú idő óta olyan emberek, barátok vesznek körül, hogy tudom, hogy bátran felhívhatom őket hajnali 3-kor is és meghallgatnak vagy rögtön szaladnak át segíteni.


Viszont sajnos ellenpélda is akad. A napokban rosszul lettem az utcán és mindenki azt hitte, hogy részeg vagyok már délután :S Pedig jól szituált, ápolt vagyok.


L/19

2011. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, olyan is. Rengeteg dolgot kénytelen vagyok egyedül megoldani, de értek már kellemes meglepetések is rokonoktól, barátoktól. Sajnos olyan is volt, hogy cserben hagyott valaki amikor szükségem lett volna rá, de ugyanez a személy máskor olyasmiben segített, amit nem is vártam volna el.
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A családom sajna igencsak megcsappant létszámban. A szüleim meghaltak, egy tesóm van. Két éve a férjem lelépett, egyedül maradtam egy alig egy éves kisgyerekkel. Nekem ekkoriban bizonyosodott be, hogy milyen eszméletlenül jó fej emberek a barátaim. Amikor még nagyon kicsi volt a gyerkőc, és nem nagyon tudtam mozdulni, rendszeresen jöttek hozzám, ha valahová el kellett mennem, vigyáztak a kicsire, vagy elvittek, elhoztak bennünket (nekem nincs kocsim) segítettek a bevásárlásban, szóval tényleg klassz emberek. Amiben tudok, én is segítek nekik.
2011. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60 évesen azt tapasztaltam, hogy az emberek segítőkészek kedvesek velem. 6 éve külföldön dolgozom egy élelmiszergyárba. Nehéz fizikai munkát végzünk, de a fiatal-idős munkatársak egyaránt kedvesek segítőkészek ez megkönnyíti a napjaimat. A családom, a barátaim szintén örömet okoznak.Részt veszünk egymás örömeiben-gondjaiban. Szerencsés vagyok!
2011. máj. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35 évesen mellettem már csak az igazi, megbízható barátok maradtak stabilan, a többieket lemorzsolta az idő. 1 kezem meg tudom őket számolni, de én elégedett vagyok:) .
2011. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!