Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én voltam a...

Szerintetek én voltam a bunkó? Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Manapság elég gyakori, hogy valaki mondogatja hogy "inkább húzok ki külföldre". Nekem ebből már elegem van, ha valaki akar, menjen.


Az unokahúgom már vagy 2 éve mondogatja, a hétvégén is felhozta én meg visszakérdeztem hogy akkor mégis mi tartja vissza? ezen jól megsértődött és ma felhívott az anyukám hogy bocsánatot kéne kérnem tőle.


Mégis miért?


2012. okt. 3. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltál bunkó.jól tetted hogy ezt mondtad neki,én is ezt tettem volna.Ha akar menjen de ne siránkozon két évig.
2012. okt. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Divat. Ha a hangnem nem volt túl bántó, akkor teljesen jogos volt. Azérr sértődött meg:)
2012. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem voltam bántó, mosolyogva, érdeklődve kérdeztem.


Az is a nyelvem hegyén volt hogy se pasija, se munkája, se gyereke, nincs vesztenivalója - de ez már kicsit sok lett volna szerintem is.

2012. okt. 3. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus esete a bolhából elefántnak.


Amúgy igazad van, semmi rosszat nem mondtál, azonban a sztorinak semmi lényege olyan szinten semmiségről van szó.

2012. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért:):)
2012. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért bocsánatot kérned, jogos volt a kérdés, a helyedbe én se tettem volna mást. :)
2012. okt. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen normálisan válaszoltál, semmi okod a bocsánatkérésre. Az illető valszeg azért sértődött meg, mert önmaga is bizonytalan, és te meg rátapintottál a saját belső ellentmondására.
2012. okt. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy azért sértődött meg mert tudja hogy igazad van és ez nem tetszik neki. (6-os voltam)
2012. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem voltál bunkó..viszont aki azt mondta hogy divat az vszínű nem volt még külföldön és neki tökéletes itt a putri kis országunkban.Ez nem divat b@zdmeg hanem az embernek egy élete van amit nem nyomorgva szeretne leélni is kilátástalanúl,mert magyaroszágon az emberek 80%a sz@rul él és kilátástalanul..
2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
jaj, nehogy megártson ez a nagy idegesség, kérlek nyugodj meg! Az a divat, hogy minden valódi cél nélkül mondogatják az emberek, ostoba, rossz stílusban... Kiváltképp hatásos, ha hozzáteszik, hogy.."hallod?!" Nem a külföldre menetelről írtam, ami céllal, döntéssel, történik.
2012. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!