Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Legyen egy közvélemény kutatás?

Legyen egy közvélemény kutatás?

Figyelt kérdés
Nemrég írt ki kérdést egy hivatásos anyuka,aki az ötödik gyermekét várja.Ebből adódóan kérdeznék én is.Igen,kiváncsi vagyok!Jó sokan válaszoltak,nem is olvastam végig mindet.Most nem szeretnék "SEMMIFÉLE" véleményeket,csak őszintén egy igent vagy egy nemet,hogy teljesen egyedül fel tudnád-e nevelni a gyereke(i)det.Tehát csak egy igen vagy egy nem és,hogy hány gyermeked van!
2017. júl. 9. 13:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem sokára két gyerekünk lesz. szükösen de fel tudnám nevelni őket. mindent megtennék természetesen hogy minél jobban csináljam. :)
2017. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Persze, valahogy fel tudnám nevelni őket(2), de apa nélküli csonka csaladban felnőni nem egészséges.

Mondhatjuk, hogy egy szülő is megadhat mindent, de ez nem igaz!

Én azt gondolom, hogy apa nélkül a gyerekeim sokkal rosszabb gyerekkort kapnának. Imádom őket, mindent megtennék értük, de soha nem tudnám nekik azt nyújtani, mint egy egész család.

2017. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen.3 gyerek van.
2017. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 jafnrétti ***** válasza:

Igen, 2 gyerek

(Egy gyerekkel már csináltam öt évig, kettővel is menne. Nem azt mondom, hogy a mostani színvonalon, biztos nehéz lenne, de fel tudnám őket nevelni tisztességesen.)

2017. júl. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi a lepontozható abban, ja valaki fel tudja nevelni a gyerekeit? Elmebetegek...
2017. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!