Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csomagolnátok egy 11 éves...

Mit csomagolnátok egy 11 éves gyereknek 8napos ott alvós táborra?

Figyelt kérdés
Részletesen, akár,hogy poló pl 8db. Ilyesmi, nyilvan nagyjaból megvan, meg ment már ilyenre, de érdekel mások,hogyan csinalják. Köszi
2017. júl. 14. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

12-4 póló

8-9 nadrág

Pizsi attól függ miben alszik

2 pulóver + hosszú nadrág

10 zokni

Boxer 12-14

2 úszónadrág (nem tudom milyen tábor)

2 nagy 1 kicsi törölköző

1 papucs

1 szandál

1 cipő

Egy sapi


Zsepi, bepahten+ krém, fogkefe, fogkrém, fésű, szappan v tusfürdő, dezodor golyós fújós amit használ, fültisztító, naptej, sebtapasz, kálcium tabi



Én az a felpakolós anyuka vagyok, van is nagy bőröndje a fiamnak :) de sokszor megnyugtat ha ott van minden nála.


Telefon töltő + telefon gyorstöltő,


Elemlámpa + elemek tartalékba!!!


Fiamat ismerve ilyen gumikarkötő mindig kell és a fidget spinner.

Műzli és előre csomagolt croisone vagy hogy írják, ha megéhezne.


Zsebpénz.igény szerint.

2017. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Most komolyan, én 12 évesen magam írtam össze, hogy mit viszek az 1 hetes táborba (kb. azok, amiket az első írt), és magam is pakoltam be, te meg felnőtt létedre nem tudod?
2017. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Figyelj ide kisasszony! Nem hinném,hogy egy 12 evestől várnék kioktatást. Csupán egy kérdést tettem fel,mire tőled értelmes választ nem kaptam. Nem ragozom tovább...!
2017. júl. 15. 00:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem 12 vagyok, hanem 36.

12 évesen már magamnak pakoltam be. Szövegértés!

2017. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!