Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sehol egy rokon, nem rossz...

Sehol egy rokon, nem rossz igy felnoni egy gyereknek?

Figyelt kérdés

Idos szulok gyereke vagyok, nalunk mar nincs semmi rokon, csalad, aki lenne azok vagy messze laknak ( ertsd mas orszag , vagy 20 -30 eve megszakadt a kapcsolat.

Apai reszrol ugyanez.

Van valaki igy ?


2017. jún. 21. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A párom olyam családba született, ahol kevesen vannak (2. vh hatására...). Szülei mindketten egykék, ő is az. Néhány távolabbi rokonuk van vidéken, itthon a szülein kívül csak egy nagyapja.

Nekem sok unokatestvérem van, viszont mind külföldön, ugyanott, ahogy az összes nagynéni/nagybácsi is. Van 5 kisebb testvérem, ők is az apámmal együtt. Mi is oda szeretnénk költözni pár éven belül, így nem lenne "egyedül" a baba (februárra várjuk). Bár szerintem az se rossz ha "egyedül" van, majd esetleg lesz testvére és máris nem lesz :)

2017. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy családban is lehet jó vagy rossz, kis családban is. Nem ezen múlik - nem a mennyiségen, hanem a minőségen. Bizonyára vannak barátaitok, programjaitok, nem fogtok unatkozni gyerekkel sem.
2017. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Páromnak nincs családja egyáltalán, nekem is csak a szüleim vannak, a többi rokonnal nem tartjuk a kapcsolatot (nem véletlenül). Barátaink vannak viszont, és remélem lesznek is, lesz majd gyerektársasága is. Szerintem ez sokkal jobb így, mint az idióta rokonok elviselése, csak azért mert rokon...
2017. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minket a tesómmal mind a 4 nagyszülőnk imádott, rengeteget voltunk náluk, foglalkoztak velünk. Sajnos úgy alakult, hogy az én gyerekeimnek a 3 élő nagyszülője nem tesz ki egy "normálisat". A tesóm viszont szereti őket, foglalkozik velük. Sokáig bámtott/bánt, ők nem tudják mit veszítenek, én tudom ezért fáj. De nem tehetek elleme semmit. Magamból hozom ki a maximumot nekik!
2017. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!