Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek, ha a...

Hogy tetszik nektek, ha a vezezéknév és a keresztnév, keresztnevek kezdőbetűje azonos?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 15:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretem az alliteráló neveket. De persze, ez csak személyes vélemény.
2017. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Több ilyet ismerek. Van amelyik fel sem tűnik. De van amelyik szerintem nevetséges. Szóval ez nagyon függ a nevektől.
2017. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Nekem kifejezetten tetszik!

Mi is erre törekedtünk volna a névválasztásnál,de nem találtunk olyan neveket,amik tetszettek volna a vezetéknév kezdőbetűjével:(

2017. júl. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Én R.R vagyok már 25 éve. Soha nem volt ebből probléma, sőt, lehetett azonos betűs arany fülbevalóm. :))


Nem értem valaki szerint ez miért lehet röhejes. Én ismerek lánya N.N-t is.

2017. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem direktben nem tetszik, pl. ha már a 2 keresztnév is azonos, így mind a 3 alliterál, attól rosszul vagyok, nagyon erőltetettnek érzem. Nálunk az egyik gyetek neve véletlenül lett így, a másiké nem azonos. Szóval igen, van, hogy zavaró, de amúgy nem gáz szerintem. Bár tudatosan nem így csináltuk.
2017. júl. 18. 15:47
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Ettol fuggetlenul megtetszik lehet idetlen is meg szep is valaki neve szerintem. Talan nagyon rovid vezeteknevvel hulyen hangzik, de nem biztos, csak en most igy gondolom.
2017. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mármint vezetéknév és első keresztnév kezdőbetűje azonos nálunk, a másodiké más.
2017. júl. 18. 15:50
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ.

Hallottam már olyat,ami röhejes volt és

olyat is,ami nagyon jól hangzott együtt.:)

2017. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Nekem tetszik, nálunk is így van, de a második keresztnevek már nem alliterálnak. A.A.L. A.A.S. és A.A.B. a monogrammjuk. Mindig az A betűs nevek tetszettek a legjobban, aztán mint kiderült, a férjemnek is :)
2017. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Így aranyos, de mondjuk egy V.V.V. már inkább nevetséges, mint jópofa. Legalábbis nekem.
2017. júl. 18. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!