Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek milyen álmotok...

Anyukák, nektek milyen álmotok, vágyatok van, amit még szeretnétek megvalósítani?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra lennék kíváncsi, ami nem családdal kapcsolatos. (Pl második gyerek)

Utazás, munka, nyelvvizsga, saját vállkozás, álom alak, minden érdekel. Kort is írjatok légyszi. :)


2017. júl. 21. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok.

Nekem az az álmom, hogy minden fejtörés, lemondás nélkül el tudjunk utazni párommal Portugáliába. Természetesen sok napra.

Ne kelljen filléreskedni emiatt, csak tudjunk menni, spontán.


Persze rám is hatással van a mai test ideál, így szívesen elköszönnék 10 kilótól, de ezzel még együtt tudok élni..


Másik vágyam, hogy virágkötő legyek, de amíg nem tudunk belőle megélni, addig sajnos nincs idő rá..

2017. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30 vagyok, minden amit felsoroltál + saját ház/lakás
2017. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Lefutni a maratont egyszer legalabb.

41/N.

2017. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szinte minden célom családdal kapcsolatos.

De pl imádom a hangszereket, de már ezekben is a gyerekeket látom. Tanulniuk "kell" dobolni, zongorázni, gitározni és tancolni is, ezekre mind be kell ruházni.mind az én álmaim (nekem amatőr hobbyk)de szerintem kell az élet szépségehez ahogy majd szerenadoznak egy lánynak, vagy egy kisebb együttesük lesz.


Keresve kutatva saját cél kb a 2-300 ezres netto fizu, vezető beosztás és IDŐ arra hogy legyen ENERGIÁM edzeni, ékszerekkel szöszmötölni, anno ezek viditottak lelkileg. Valahogy kilogisztikázni hogyan lehetne 24-be kb 32 orát beépiteni. Ez az Álom része.


Gyakorlatilag most arra gyurok hogy kulfoldon megéljek/jol eljek segitség nelkul is gyerekekkel. Van felkészulni 10 honapom, nyelv megy, de ezer euro egyenlo a mélyszegénységgel odakint, műszakozni nem tudok.., szoval az álláskereséd is kihivás es lelkileg sem lesz ott senki támogatni...de visszaolvasva még ez a cél sem önös, érdekű


Vagy önös cél ugy hirtelen, csak a külsőmig terjed és rámférne önbizalom is, fox barátok, kialakult körök ilyesmik

2017. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

36 vagyok.

- Szeretnék utazni és minél többet világot látni. Európán kívül még nem jártam, így elmennék Californiába is, Kanadába, Jamaikába, Japánba, vagy valami kevésbé látogatott, egzotikus szigetre.

- Szeretnék leadni 10 kilót és lapos hasat.

- Szeretném képezni magam, nyelvet tanulni.

- Saját házat/lakást.

De mindenek felett egészséget szeretnék nekem és családomnak. Az a legfontosabb a számomra.

2017. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

33 vagyok, 7 eves fiam es 34 hetes pocaklakom van, multinal dolgozom csoportvezetokent. Amit szeretnek ha valora valna:

- vegre megjelenjen a konyvem es irhassak hobbibol tovabbiakat is

- ha sok-sok alaptokenk lenne, sajat szepsegszalont nyitnek

- en mar jartam sok helyen, szeretnem csaladomnak is megmutatni a vilagot


Ugy ennyi :)

2017. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utazni, utazni, utazni és folytatni a japán nyelv tanulását :)
2017. júl. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Most konkrétan az,hogy gépjárművezető-oktató;később esetleg vizsgabiztos lehessek.De az innentől még 800 ezer forint,ennyi pénz nem tudom,honnan lenne rá.Nagy kategóriákat oktatnék szívesen(teherautó- és leginkább buszvezetést)mert abban van gyakorlatom.

Régebben ugyanilyen álmom volt a teherautó jogosítvány,aztán a busz is...Még jóval a gyerek előtt.

Nagyon pénzes játék ez,rengeteg dolgot feladtam ezért már eddig is,de most már ez a következő lépcsőfok.

2017. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Diplomát szerezni az áhított egyetemi szakon,és magas beosztású munkát végezni.

Megcsináltatni a lézeres látásjavító műtétet.

2017. júl. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem olyan álmom, vágyam van ami akkor teljesülne ha csoda történne: a férjem legyen olyan mint én és ne legyen többé agresszív. A kislányunk és a boldogságunk érdekében, mert nem jó az ami most van - nem részletezném de nagyon durva dolgok vannak. :( És sajnálom a kislányomat és magamat, sokat szomorkodunk. Szeretném ha nem lennének többé bántások mert ez a babánkra is kihat! :(( Testileg és lelkileg mindig bánt. Nem akarom, elég volt!


Lányunk fél éves elmúlt, férjem 34 és én pedig 33 éves vagyok.

2017. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!