Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férj külön akar eljárni a...

Férj külön akar eljárni a hobbiját megvalósítani egy 3 éves és egy 3 hónapos mellől?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves és egy 3 hónapos gyermekünk van, szeretjük egymást, jó az életünk, ezt leszögezném.

Én dögfáradt vagyok, a kicsi kétszer kel éjjel, napközben sem tudok pihenni, háztartás, plusz hasfájós a pici, meg foglalkozom a nagyobbal is.

Férjemnek van egy hobbija, vitorlázik, és mostanában állandóan ezen vitázunk, én nem tartom korrektnek, hogy el akar járni, miközben én itthon fáradozom.

Ő azt mondja, ennyi jár neki.


Én vagyok házsártos vagy szerintetek igazam van?


2017. jún. 1. 04:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
45%
Biztosan le leszek hurrogva de szerintem is jar neki. Nekunk is van egy negy honaposunkn ket honap irto nehez volt ejjelente alig aludt. Ö is dolgozik es kell a kikapcsolodas a ferfiaknak. Gondolom nem csak nagaval torodik hanem nektek us megvesz mindent.
2017. jún. 1. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Vegyetek igénybe fizetett segítséget. Bébiszitter, takarító. Akkor te is tehermentesülnél részben és tudnál pihenni.
2017. jún. 1. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem hurrogok le senkit, pont ezért kérdezem, hogy véleményeket halljak, mert sokszor úgy érzem, hogy nem fair, hogy ahelyett, hogy velünk lenne, el akar menni, máskor meg bűntudatom van, hogy legalább kikapcsolódna.... meg ezen vitázni is elég hervasztó, nem lenne amúgy semmi gond.
2017. jún. 1. 04:48
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Neked is van szabadidőd? Amikor te tudsz olyat csinálni, ami kikapcsol, feltölt téged? Olyankor ő vigyáz a gyerekekre? Ha igen, akkor korrekt.
2017. jún. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 piroska és a farkas ***** válasza:
83%
Én azt tudom, h az én férjemnek eszébe nem.jutna elmanni. Addig semmiképp, amíg lehetőséget nem teremtett rá, h én is elmenjek kikapcsolódni, vagy legalább arra, h pihenjek.Vszínű a szoptatás miatt házhoz vagy kötve, ezért kéne előbb kitalálni, h Te hogyan pihenhetnél. Kisfiunk most 6 hónapos, kislányunk 3 éves, nem ovis még. A kicsit sokáig gipszelték, kiderült, h refluxos, hetekig nem aludt nappal 1 x 15 percnél többet, éjjel minimum hatszor ébredt. A reflux miatt egy etetés után 30 perc büfi van...hullák voltunk mindketten. Nálunk egyértelmű, h a gyerekek kettőnkéi, sőt, én voltam az, aki hamarabb kértem, h hadd menjek már el egy kicsit itthonról...
2017. jún. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
52%

Én egy hobbit "száműztem", amit korábban nem. A férjem járt búvárkodni, aztán pont a terhességem alatt beszélgettem egy kolleganővel, akinek kiderült, hogy búvárkodás közben halt meg a férje. 50 méter mélyen voltak, nem tudtam olyan gyorsan feljutni, hogy időben orvosi segítséget kérhessenek.


Ez félelemként belém épült és magát az utazást nem, de a mélymerülést kértem, hogy hagyja abba. De megértette, nem volt gond.

2017. jún. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

Ha te is elmehetsz kikapcsolni,akar csak fodraszhoz,venni par ruhat,kozmetikushoz,vagy csak egyedul a boltba nyugodtan,akkor menjen.

Na persze fugg attol mennyi idore lepne le..?

Ha napokra akar elmenni,az mar annyira nem fair.

Nalam a pici 3 hos koraig ejjel nem 2x,hanem 12x kelt.a ket nagyot vittem suliba,oviba.parom pedig epp nagy maszekban volt,ment reggel 6 kor,es este 8-9 kor ert haza a szabadnapjain.

Nem tudott segiteni,vagyis de.nem cseszegetett a haztartassal,mindig mondta,hogy pihenjek mikor a pici alszik.amikor a rendes munkahelyen volt,akkor idoben hazaert es segitett a haztartasban,elment a nagyokert a picivel.

Igy,ha nem dolgozni ment volna,hanem mondjuk a hobbijanak hodolni akkor nem szoltam volna.

2017. jún. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindket fel ki tud kapcsolodni azzal semmi baj. A lenyeget lehagytad: Balatonnal laktok es o par orara kihajozik (mint Neked egy beules vagy vasarolgatas), vagy a vitorlazas nala az hogy ket napra elhuz haverokkal Pestrol Balatonra? Mert nem mindegy!
2017. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
8 vagyok, 3 honapos mellol mar idonkent en is eljarkaltam (ket szoptatas kozott) par orara baratnokkel. Ez termeszetes, hisz nektek sem csak a baba illetve (az o eseteben) a baba-munka van, mert abba belebolondul az ember. Kell en-ido mindkettotoknek.
2017. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
91%

Koss kompromisszumot vele

Ha elmegy vitorlazni akkor utana 1 hetig ove a hazimunka :-D

(vagy egy resze) vagy ami neked nagy segitseg lenne

2017. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!