Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mózer vezetéknévhez melyik...

Mózer vezetéknévhez melyik keresztnevet adnátok egy kislánynak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ezek közül: Viktória, Mia, Réka


kombinációban is gondolkodtam.



2017. júl. 24. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Viktóriára szavazok. A Réka se rossz egyébként. A Mia magyar nyelvi környezetben nagyon nem szerencsés választás.
2017. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Viktória !! :)
2017. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Viktória
2017. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A Mia rettenetes, a Réka nem passzol a vezetéknévhez, ezért a Viktóriára szavazok.
2017. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Viktória!!! A Mia erősen felejtős!!!!
2017. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mózer Viktória
2017. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Marietta pl lehet Mia. Mózer Mia önmagában túl rövid, és kicsit talán olyan is, minthogyha kérdeznék, hogy "Mózer... Mi a...?" Szóval így amikor valaki ledöbben. Mózer Réka nem tetszik, túl sok lenne szerintem a két "r" egymás után, Mózer Viktória jól hangzik. Amúgy a Viktória meg lehet Via meg Ria meg Tia is még esetleg. Amúgy a Mia meg a Viktória rímelnek, az nem feltétlenül a legszerencsésebb egymás után ez a két név, de elmegy, belefér, okés, teljesen rendben van. A Viktória Mia, és a Mia Viktória verzió is. Ja amúgy még eszembe jutott, most csak úgy megemlítem, egy ilyen név is, hogy Virgínia. Amúgy úgy is jól hangzik még, hogy Viktória Réka. Szóval hát nem tom, szerintem kombinálhatjátok. Nem zavaró még amúgy tényleg a Viktória Mia vagy a Mia Viktória kombó, hogyha azok nálatok a befutók. És ha tényleg nem tudtok megegyezni. És akkor majd nemtom, a gyerek, ha akar, választ, hogy melyiket akarja inkább.
2017. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mózer Viktória
2017. aug. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szerintem is Viktóriával a legjobb, de ha Miát akarsz, akkor adj valami hosszabbat, amit Miának lehet becézni, mert Mózer Mia nem igazán jó, túl rövid, meg nekem (sem) tetszenek az ilyen alapban becenév-szerű nevek.
2017. szept. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A Mózer Viktória Réka a legjobb választás szerintem is.
2017. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!