Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mózer vezetéknévhez melyik...

Mózer vezetéknévhez melyik keresztnevet adnátok egy kislánynak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Ezek közül: Viktória, Mia, Réka


kombinációban is gondolkodtam.



2017. júl. 24. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Réka nem jó hiszen a vezetéknév is R hangra végződik, úgyhogy ezt ki is zárnám.


Mia túl rövid és egybefolyik a vezetéknévvel mintha egy szó lenne. Mozermia ugy hangzik mint valami bőrbetegség.


Viktóriával egész jó.

2017. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Viktória, a másik kettő túl rövid ahhoz hogy egy rövid vezetéknév mellé adható legyen.

Esetleg Viktória Rékát adnàm kombinálva.

2017. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Miát semmi pénzért, gondolj bele, felnőttként is azt a nevet kell viselnie amit adtok neki.


A réka szép, de túl rövid a vezetéknévhez, valamint a mássalhangzó tolódás miatt MózeR Réka-nehéz kiejteni


Mózer Viktória-ez szép, tetszik, dallamos és komoly, de becézni is aranyosan lehet.

2017. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Nekem is a Viktória tetszik a legjobban, de a páromnak a Mia név, ezért csináltam ezt a kis közvéleménykutatást :)
2017. júl. 24. 13:28
 5/20 A kérdező kommentje:
A Réka meg mindkettőnknek, de magában nem szeretném adni!
2017. júl. 24. 13:29
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Mia cicanév, olyan befejezetlen, komolytalan, felnőtt nőnek nem tudnám elképzelni.


Ha csak ezekből lehet választani és dupla nevet szeretnétek akkor a Viktória Rékát mondanám.


Barátnőm Viktória, őt Viának becézzük, az majdnem Mia:-)

2017. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez a Viktória nagyon jó. Én másodiknak a Rékát adnám.
2017. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Viktóriával a legjobb. Kedves első válaszoló, ezen a bőrbetegséges beszóláson azóta is röhögök, köszönöm neked! :D
2017. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Akkor legyen Viktória Mia. Bár ott meg a szótagok ismétlődnek ia Mia

Viktória jobb, szebb is és a vezetéknévhez is jobb.

Mia nekem fura név, olyan mintha "mi az?" lenne csak lehagyták a z betűt.

2017. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Mózer Viktória Mia.


Amúgy a Réka tetszik a legjobban, de ehhez a vezetéknévhez tényleg nem szerencsés.

2017. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!