Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit eszik ebbe a nagy melegben...

Mit eszik ebbe a nagy melegben a gyermeketek?

Figyelt kérdés

9 éves lányom napi 1-2-szer eszik és ennyi. Reggeli és amit főzök ebédre, nem vacsorázik. Szerintem a nagy meleg miatt nem eszik de szerintem ez kevés egy napra :( ti gyerkőcötök mit eszik?

Ma sajtos pattogatott kukoricát evett és 1 tányér csirkepörköltöt.


2017. júl. 29. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

10 es 8 evesek.

Esznek rendesen.ahogy szoktak.eleve rossz evok,de nem eszeknek most kevesebbet.

Esznek reggelit,szenyot,tojast,virslit,muzlit

Delelott gyumolcsot szoktak

Ebedre amit epp fozok.

4 korul szokott a nagyobb csinalni maganak szenyot,a kisebb nem igazan eszik delutan,max valami joghurtot,gyumolcsot.

Vacsorat szinten esznek rendesen.

Popcorn,csoki,chips ilyesmi csak akkor van ha ettek rendesen.

2017. júl. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém reggel szinte semmit, tízóraira és uzsonnára csak a gyümölcs csúszik szinte az se sok, még a kekszet se eszi úgy ahogy szokta. Ebédre keveset eszik, pont vacsorára eszik szép mennyiséget ha főtt étel, ma pl tarhonyás hús volt, tegnap sült csirkecomb rizzsel. Ezeket kapta ebédre is amúgy, akkor meg nem jó.. ő 2 éves.
2017. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az emyémek se nagyon esznek délelőtt, isznak valami tejeset. Ebédelnek, amit főzök, de van, hogy nehezen csúszik. Uzsonna teljesen kimarad, vacsira hideget esznek. Most jóval kevesebbet, mint szoktak, de nekem sincs étvágyam.

Ma: reggelire vaníliás tej, ebédre tejszínes csirke tésztával, délután görögdinnye, vacsira szendvics, joghurt.

2017. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam valami újat kéne csinalni. De örülök hogy irtátok nálatok mi a menü :) most evett 1 tányér tojásos tesztát.
2017. júl. 29. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!