Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szelezsán vezetéknévhez...

Szelezsán vezetéknévhez milyen keresztnevet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Még sajnos nem vagyok terhes de már gondolkozunk a neveken. Páromnak a hétköznapibb nevek tetszenek pl. Anna, Kíra, Barbara, Alexandra, Bence, Dávid. Nekem a ritkábbak pl. Inez, Toma, Heléna, Sarolt. Ami mindkettőnknek tetszik az a Lora. Ajánlanátok neveket? 2 nevet szeretnénk neki(k) adni.
2017. júl. 30. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Az általad felsoroltakból tetszik a Barbara, Alexandra, Inez, Heléna


Nagyon nagyon nem tetszik: Kira, Lora


a többi elmegy


Szelezsán Zoltán, Iván, Ábel, Viktor, Márk, Kornél

Szelezsán Abigél, Marina, Natália, Zita, Rebeka, Emília, Odett, Karolina

2017. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Páromnak a Zita, Dalma, Gyula, Milán tetszik még.
2017. júl. 30. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:

A Szelezsán Zita és a Szelezsán Milán nagyon jól hangzik


Második névnek meg adjatok olyat ami neked tetszik

2017. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szelezsán Laura, Linett, Elina, Alida, Léda :) én játszadoznék a L betüvel, mert nagyon passzol a vezetéknevhez!
2017. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szelezsán Zita hangzik a legjobban a felsoroltak közül.

Az általad kedvelt nevek túl cifrák lennének egy amúgy is nehezen értelmezhető vezetéknévvel. Folyton elírnák, félrehallanák, visszakérdeznének. Ez azért egy idő után baromi fárasztó lesz neki.

A párod nevei jobban passzolnak, de némelyik túl gyakori (pl.:Anna).

2017. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fiúnévből is sikerült választani ami mindkettőnknek tetszik. Szelizsán Dénes, vélemény?
2017. júl. 31. 14:22
 7/10 A kérdező kommentje:
*Szelezsán Dénes. Bocsánat elirtam
2017. júl. 31. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Dénes, szerintem szép név, és ritka is mostanában.
2017. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szelezsán Adrián, Adorján, Aladár, András, Baltazár, Belizár, Bernát, Bojtorján, Ciprián, Domján, Eduárd, Ézsaiás, Felicián, Flórián, Frangepán, Jeremiás, Kálmán, Kleofás, Konrád, Krisztián, Leonárd, Medárd, Milován, Novák, Oszmán, Ottokár, Tamás, Zakariás, Zalán, Zoárd
2017. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szelezsán Amarillisz, Annabella, Ágota, Bernadett, Bíborka, Borostyán, Cipriána, Daniella, Esztella, Édua, Frida, Friderika, Georgina, Hanna, Helga, Ingrid, Izabella, Júlia, Julianna, Karina, Kinga, Klaudia, Kleopátra, Lilla, Liliána, Mirtill, Nárcisz, Olívia, Patrícia, Pilár, Ramóna, Roxána, Sarolta, Szilvia, Titanilla, Valentina, Valéria, Viktória, Zsaklin, Zsanett, Zselyke...
2017. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!