Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség alatt lehet gyantázt...

Terhesség alatt lehet gyantáztatni a has területét?

Figyelt kérdés

Soha nem nőttek szőrök a hasamon,mióta kismama vagyok elkezdtek nőni:(

Persze nem akarom,hogy valami baja legyen a babának,azért kérdezem.


2017. aug. 1. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem olyan durván szörös lett a hasam terhesség alatt mint egy férfinek, gyantáztam mindkét terhesség alatt, nem lett baja a gyerekeimnek. Hideggyanta csíkot használtam, forrót ne tegyél rá.
2017. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én dokitól kérdeztem, azt mondta, hogy nyugodtan lehet. De ő nem ajánlja, mert nagy fájni fog és nagyobb valószínűséggel lesz szőrbenövés, kipattogzódás. Ha strandra megyek, akkor persze nyugodtan, de ha csak az orvosi vizsgálatok miatt csinálnám, akkor ne szenvedjek miatta. Őt nem zavarja, az ő hasa ezerszer szőrösebb. Egyszer azért legyantáztam, de brutálisan csúnya lett, nagyon érzékeny volt a terhesség alatt a bőröm. Strandra úgysem mentem, a férjemet nem zavarta, így úgy maradt. Ahogy nőtt a hasam, úgy tűnt egyre kevésbé gáznak. Eloszlott nagy területen a szőr. Aztán volt meglepetés a szülőszobán, amikor újra kicsi volt a hasam.
2017. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hideg gyanta csíkot boltban árulnak? Eddig mindig meleget használtam.

Engem nagyon zavarnak ezek a kellemetlen szőrök!:(

2017. aug. 1. 09:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Masodik válaszoló!

Énis attól félek,hogy valami nyoma ott marad. Engem viszont nagyon zavar. Férjemet nem zavarja,azt mondta majd kihullik.

2017. aug. 1. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet venni hideggyanta csikot, én is azzal csináltam. Nem lett heges, csak hetekig piros volt. De terhesen valamiért érzékenyebb volt a borom, az arcommal is így jártam.
2017. aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,hátha. Ha nem válik be,akkor ugy hagyom.
2017. aug. 1. 09:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Én epilálóval simán leszedtem mindkét terhesség alatt. Semmi baj nem volt belőle, pár óra alatt megnyugodott a bőröm.
2017. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az epilálás számomra nem vált be. Szörbenövéseim keletkeztek.
2017. aug. 1. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!