Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet gyantáztatni a hasat...

Lehet gyantáztatni a hasat terhesen?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok szőrösebb lett a hasam. Leszeretném gyantáztatni de valahol azt olvastam, hogy szűlés után ezek a plusz szőrszálak kihullanak, viszont ha legyantázom akkor mindig vissza fog nőni. Ez igaz? Kinek mi a tapasztalata?

2016. júl. 7. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet, de tényleg kihullik majd szülés után. én nem gyantáztatnám.
2016. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tenném. Méhösszehúzódást okozhat.
2016. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikusom nem javasolta. Ha nagyon zavarnak a szőrszálak, a szőkítés jöhet szóba szerinte.
2016. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hatalmas pocakom volt, és hatalmas szőrök lettek rajta :O

(jó, nem úgy kell elképzelni, hogy Csubakka voltam, de azért na... volt szőr rendesen :)

A dokim azt mondta, hogy zömében akkor van ez, ha fiút vár a nő, mert a fiú már magzatként termeli a tesztoszteront, és ha megszületik a baba, ki fog hullni.

Bár nagyon zavart, de nyilván senki nem látta, csak kb a doki meg a férjem, így nem nyúltam hozzá és tényleg mind egy szálig kihullott.

Szóval szerintem ne nyúlj hozzá, mert ha kigyantázod, valóban lehet vissza fog nőni, ez is egy átmeneti állapot!

2016. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Utolsó, nekem is fiam lesz :)
2016. júl. 7. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Baratnomnek lánya, megis nagyon szoros.

Ő neha leborotvalja.

2016. júl. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) Én imádok fiús anyuka lenni :)

Tényleg ne parázz miatta, ki fog kopni :)

Boldog babavárást :)

Utolsó.

2016. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem alapból is vannak rajta feketébb szőrszálak. Kb egyenes vonalban, mivel én egyébként is magamnak gyantázok, epilálok (kivéve most már a terhesség végén a fazont), így mindhárom terhességemnél csináltam kb 1,5 havonta. Semmi bajom nem lett se nekem se a babának. Mindkettőt 1 nappal a kiírt időpont előtt szültem meg.
2016. júl. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Húzz rajta végig egy borotvát,két hetente egyszer igazán nem nagy dolog. Az meg már kikophatna a köztudatból,h a szőr/haj amit gyakran borotválnak/vágnak, gyorsabban nő vagy megerősödik...ez hülyeség.
2016. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!