Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek tényleg vállalhatatlan...

Ezek tényleg vállalhatatlan nevek?

Figyelt kérdés

Aina,Aisa,Amélia,Ella,

Freja,Elena,Lora,Babett,

Boglár,Kalina,Hanka,Tíra,

Detti.

Eddig akárkinek megmutattuk a listánkat

azt mondta,ezek válalhatatlan nevek,azonnal keressünk

másik neveket.

Tudom,nem kéne másokkal

foglalkozni,de nem akarunk

nagyon kiszúrni a kicsivel.

Köszönöm a válaszokat!:)



2017. aug. 3. 13:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2017. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
Az Ella, az Elena és a Detti nem rossz. Azért a Freja vagy a Kalina kicsit érdekes... :)
2017. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Többségükben meglehetősen furcsa nevek, de azért akad egy-kettő viszonylag normális.
2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2017. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%

Aina és Aisa testvérpárost ismerek, az egyik osztálytársnőm középsuliban Babettnek hívták. Nem csúfolta őket senki, de nekem nem tetszenek.

Ebből a listából szerintem a legvállalhatóbbak Ella, Elena, Amélia, Babett és a Detti.

2017. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%
Ella, Freja, Elena (Eleni), Hanka nem rossz.
2017. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%

Lol, nem:D

Barátnőm Aisa, van Ajna (majdnem Aina) nevű magyar olimpikon, Ella ismerősöm is van, az Amélia szép, Freja számomra eddig ismeretlen volt, Elena ismerősöm 3 van, Loráról a Farm ahol élünk című sorozat szereplője jut eszembe, szerintem aranyos, Babettnek hívják a nagynénémet, Boglárban semmi különös nincs, Kalina kicsit mondjuk Kalinkás :D:D:D Hankát sem ismertem, de szép, Tíra nevű magyar futó is van, szép név, Detti pedig viszonylag gyakori. :D

Ezek közül szerintem egyik sem kiszúrás a Kalinát kivéve. Remélem tudtam segíteni. :D 17/l

2017. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
44%
Elena, Lora, Babett nekem tetszenek. Babettet ismerek párat.
2017. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
42%
Ella, Elena, Hanka teljesen normális.
2017. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
65%
nekem ezek közül csak a freja tetszik de amilyen szemetek a gyerekek, biztos szivatnák érte
2017. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!