Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire vállalhatatlan a...

Mennyire vállalhatatlan a Zselyke Eperke név?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 16:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%

Hát így elég bohóc a kettő együtt.

A Zselyke nekem tetszik de 2. névnek még elmegy. Az Eperke azt nem tdom hovatenni...

2016. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, a Zselyke sem tetszik. Szerintem egy ötéves kislánynak még ok, de egy harmincéves nőnek már kevésbé és pláne ha egyszer külfödlön élne netalántán ott dolgozna, ki sem tudnák ejteni.

De Mo-n elfogadható. De a 2. az borzalom, sorry.

A kettő együtt meg B kategóriás horror.

2016. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
Abszolút
2016. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben válalhatatlan.
2016. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
zselyke még oké, eperke nagyon gáz.
2016. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Ismerősöm szánja ezt a párost hamarosan megszülető kislányának. Én is ezt mondtam neki, hogy nagyon nem passzol össze a két név, meg gondolni kell arra is hogy fel fog nőni, de hajthatatlan. Reménykedem benne, hogy ha megmutatom neki a válaszokat, elgondolkozik.
2016. jún. 14. 17:10
 7/33 anonim ***** válasza:
72%

El kell képzelni a 80 éves öreg Zselyke Eperke nénit bottal...

Vagy ne menjünk olyan messzire. Irodájára az lesz kiírva, hogy Akármilyen Zselyke Eperke. Lesz szerinte akit őt komolyan veszi majd?

2016. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom ki engedélyezte anno ezt az Eperke nevet,de bottal ütném.
2016. jún. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Nevetséges, már az oviban röhej tárgya lesz, suliban meg aztán mindenki emiatt cikizi majd. Mindenhol visszakérdeznek majd hogy mi a neve, mindenhol nevetnek rajta... komolyan van szülő aki ezt akarja a gyerekének? Mert akkor inkább ne vállaljon gyereket. Kutyának, macskának megfelel ez a név. Embernek nem.
2016. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Volt gimis osztálytársam barátnője Eperke. Mindig nagyon röhögök, amikor tölti fel a képeket, hogy épp hol alkoholizáltak Eperkével (30 körüliek). Számomra röhejes ez a név.
2016. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!