Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nőgyógyászati vizsgálat után...

Nőgyógyászati vizsgálat után volt, hogy valaki elvetélt?

Figyelt kérdés
Már írtam ki kérdést,mivel a vizsgálat óta barnás folyásom van(nem folyik csak bugyin látszik) és alhasi szúrkálásaim is vannak,de nem erősek. A nőgyógyász azt mondta szedjek magnéziumot,sokat pihenjek. Nem nyugtatott meg egyáltalán!!! Hányingerem sincs tegnap óta pedig eddig mindennapos volt... Annyira félek!!!!!!!!!10hkm
2017. aug. 4. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván van, de 100%, hogy nem az okozta. Hány napja barnázol? Mikor volt a rákszűrés? (Emlékszem a kérdésedre.)
2017. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel vizsgálat után kezdtem el barnázni,csinált rákszűrést is. Azóta! Teljesen kivagyok készülve
2017. aug. 4. 14:17
 3/18 A kérdező kommentje:
Két oldali petefészkembe is nyilal:"
2017. aug. 4. 14:18
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem, a hüvelyi uh nem tud vetélést okozni, biztosan van olyan, aki nödoki után elvetélt, de ez véletlen, ha belegondolsz teljesen lehetetlen, h ilyesmit okozzon az, ha a hüvelyedben van valami, akkor már attól is elvetélnél ha feltennél egy hüvelykupot. A méhed és a magzat el van zárva a hüvelytöl a méhszájjal.
2017. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Pont most írtam a másik kérdésedhez, de akkor írok itt.

Rákszűrés után ez előfordulhat, a barnázás és a görcs is- néhány nap múlva el fog múlni. Ha egy hét alatt nem múlik el esetleg, akkor visszamennék a helyedben.

Csak a méhszáj vérzik picit, nem a méhüregből jön, nem bántja a babát a dolog.


A vérzésre jó még a rutascorbin, hozass valakivel.

2017. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Most nagyon nyers lesz amit írok, de ha valaki egy hüvelyi UH-tól vagy egy rákszűréstől elvetélne, akkor az a terhesség más pici behatásra is elveszítené a babát...


Drukkolok, hogy minden oké legyen.

2017. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Annyira köszönöm, megnyugtat,hogy irtok!! Csak annyira féltem a babát!!!

Remélem l fog múlni minél előbb,és nincs a kicsinek semmi baja!

2017. aug. 4. 14:40
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Nyugodj meg, valószínűleg semmi gond nem lesz.

Egy barátnőmből ömlött a vér rákszűrés után. Bár ő nem volt terhes. Csak egy pici nyálkahártya sérülésed van a rákszűréstől.


Majd írjál, hogy vagy.

2017. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Rendben,mindenképp!
2017. aug. 4. 15:04
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem is csak a rákszûrés miatt van.

Viszont èn a helyedben lehet elmennék egy másik nôgyògyászhoz, hogy megnyugodjak. Ha barnázás van, ùgy tudom rögtön orvoshoz kell fordulni. A tied nem mondta, hogy a biztonsàg kedvèért rádnéz?


(szintén 10 hetes kismama)

2017. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!