Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb. mennyi idős volt a gyermek...

Kb. mennyi idős volt a gyermeketek, amikor engedtétek, hogy egyedül legyen az udvaron?

Figyelt kérdés

2017. aug. 5. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Kb 3 éves.

De pl ismerős a két évesét is kiengedi a 4 éves testvérével

2017. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
2,5 éves a lányom, az udvar nagyon biztonságos, így nem vagyok mindig a sarkában, de azért kell még kb. 1 év, hogy huzamosabban egyedül maradhasson.
2017. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

3 évesem kint lehet a 6 éves bátyjaival (és a kutyával), de akkor is hallanom kell őket innen bentről, illetve pár percenként rájuk nézek (nagy az udvar, a kert).


Ha lenne bármilyen vízgyűjtő, hordó, medence, kerti tó, akkor nem lehetne kint. De most nincs semmi kitéve.


Amúgy mentalitás kérdése is, a bátyait pl. ennyi idősen nem hagytam volna kint egyedül.

2017. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen biztonságos az udvarunk,így a

2,5 éves és a 6 éves gyerekeim már egyedül

kint lehetnek.

A 6 évest egyedül is kiengedem,a kicsit

szerintem kb. fél,egy év múlva fogom.

2017. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Most 2 éves a lányom. Egy pár percre kint tudom hagyni ( még beszaladok valamiért)

De egyedül majd 3 éves kora körül. Persze először tuti lesném az ablakból h mit csinál :)

2017. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnálom, hogy erre járt a lepontozó bizottság, részemről mindenkinek ment a zöld pacsi.
2017. aug. 7. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!