Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónap körüli gyermeketek...

16 hónap körüli gyermeketek eljátszik egyedül?

Figyelt kérdés
A fiam csak akkor, ha nem én vagyok vele éppen. Néha hétvégén elmegyünk nagyszülőkhöz, vagy ők jönnek hozzánk, és a nagymamák mellett szépen kibontakozik a fiam, kreatív, játszik. Amikor velem van akkor folyton nyúz, nyaggat, nem csinálhatok semmi mást, vele kell játszani. Azt mondta az anyósom hogy túl sokat foglalkozok vele, ez szerintem is igaz. Le lehet erről valahogy szoktatni a fiamat (sírás nélkül)? Vagy majd pár év múlva az ovi megoldja, addig kitartás? Esetleg vannak olyan játékötletek amiben ki tud bontakozni, és nincs szüksége rám egy fél órára?
2013. okt. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
El.
2013. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon szépen eljátszik magában. Ha kellek neki odajön és húz magával játszani, ilyenkor persze megyek, de alapvetően hagyom magában felfedezni, pakolni, kocsikázni, kutyával játszani stb. Én a kezdetektől arra szoktattam, hogy magában is ellegyen, soha nem akartam szórakoztatni, de emellett szerintem ő ilyen természet is, aki nagyon jól lefoglalja magát.
2013. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze ha ráérsz, csak játsszál vele nyugodtan minél többet.

3 éves kora körül úgyis elege lesz belőled.

Ha meg nem érsz rá, és látja is, hogy más dolgod van, akkor határozottan a tudomására lehet hozni, hogy VÁRJ, MOST NEM stb. ilyeneket hátha megért.

2013. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!