Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek nagyobb baj, ha véletlen...

Kinek nagyobb baj, ha véletlenül teherbe esik a lány? A fiúnak vagy a lánynak?

Figyelt kérdés

Szándékosan provokatív a kérdés, vitaindítónak szánom.


Tehát a lány nem tervezett módon teherbe esik. Ki van nagyobb bajban? A fiú vagy a lány? Kinek inkább érdeke a védekezés?

Gondolkozz, mielőtt válaszolnál!



2017. aug. 8. 20:57
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

"Arra esetleg nem gondoltatok, hogy ilyen esetben mondhattok simán NEMET a dologra."


Igen, simán nemet mondd, aztán elmegy abortuszra, ahol olyan fájdalmakat él át, amilyet te még soha. Nekem nem volt, de egy rokonomnak igen, ezért tudom hogy nagyon fájdalmas. Undorító vagy kérdező. Rosszul vagyok tőled.

2017. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem fájdalmas, altatnak, fizikailag semmi kb. Én írtam korábban h missed abom volt, ugyanaz a műtét, csak nem élő embrió, hanem már elhalt. De teljesen ugyanúgy csinálják. Max a tágító felrakása kellemetlen, a műtét előtt elalszol, utána fölkelsz, max menses szerű hasfájás, semmi extra. Lelkileg sokkal gázabb... nem értek egyet a kérdezővel én se, de valótlant se állítsunk.
2017. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
54%
Lehetséges hogy most már valóban igy van, az esett több mint öt évvel ezelőtt történt. Őt is megviselte lelkileg. ne felejtsuk el, a lány hozza meg a végső döntést, ezért ha megbánja, vagy nem volt más választása, magát fogja hibáztatni. A fiúnak már csak ezért is könnyebb, ha szomorú is ezért, van kit hibáztatnia.
2017. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Az én esetem 3,5 éve volt, de már elég rég altatásban csinálják. A lelki résszel egyetértek, viszont a kérdező itt szerintem arra gondolt, hogy a szexre lehet nemet mondani, ha a pasi nem akar normálisan védekezni, nem a babára.
2017. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

#43, már 30 éve is altatásban csinálták Magyarországon.

Kérdező, hogy ki van nagyobb bajban, az annak a kérdése, hogy melyikük a jobb probléma-megoldó, érdekérvényesítő, nem lehet erre általános szabályt mondani.

2017. aug. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!