Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig normális a gyermekágyi...

Meddig normális a gyermekágyi vérzés? 7hetes lesz a kisbabám

Figyelt kérdés
1. Terhesslgnék nem állt el a vérzés takaritotak. 2inditottak már estére ultra gorcseim voltak mondom ok, most tuti mukodik. Erre elmult 4.hétre 5.re visszajott akkor voltam kontrollon(ja és emlitettem,hogy egy nagyobb darab távozott) ln akkor azt hittem ujra megjott a menzesz. 5.héten kontrollon kaptam még egy ergamot. Ma fogyott el, de 2napig nem szedtem mert nem voltam itt. Ebben a2 napban voltam egyutt Férjemmel,ugy,hogy kb 1hete tutira nem volt már semmi, betét se kellett. Reggelre vettem észre barna foltot, mondom ok. Mára már erosebb barna folt lett, délutánra meg már megint piros véres a betét mert ugye reggel azért raktam be. Félek nagyon,hogy takatítani kell, volt vki még így?

2017. aug. 9. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nem értem, a takarítottak alatt azt érted, hogy kapartak? engem is kapartak mert belémszakadt a placenta. kb 2 hétig véreztem, utána 6 hétre rá megjött rendesen, de akkor 3 hétig tartott. 6 hétig mondják normálisnak tudtommal, menj el orvoshoz.
2017. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dokival most beszéltem azt mondja áttoreses vérzés és hormon ez...csak volt vki igy?
2017. aug. 9. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!