Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez már túlzás?...

Szerintetek ez már túlzás? Tudtok mutatni hasonlót? (tricikli)

Figyelt kérdés

Ez most nagyon megtetszett, de kissé soknak érzem az árát...

[link]

Tudtok valami hasonlót mutatni, ami nektek bevált, de olcsóbb?

Amit szeretnék: biztonsági öv, körbe-karfa (vagy mi), tolókar, fixálható kormány (én irányítsam), levehető lábtartó, napellenző, táska, tároló alul

Így hirtelen ennyi :D

tudtok ilyet mondani?


2017. aug. 10. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

ez sem rossz mondjuk

[link]


olyan 12-15 körül vennék


(1. szülinapra kislánynak, ez lemaradt)

2017. aug. 10. 22:53
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felszereltségűt nem kapsz 15ért, max használtan. Mi az Aldiban vettük, kb 26 ezer volt, de ott ugye csak időszakos volt. Ilyen egyébként [link]
2017. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez még nem is olyan drága 😊 Mi 48.000.- forintért vettük.Azt szeretnénk, hogy majd 3 gyerkőcöt szolgáljon ki, ezért inkább egy drágább, de jobb minőségűt vettünk.De természetesen, mindenkinek magának kell tudni, hogy mennyit bír a pénztárcája.
2017. aug. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy ne műanyagost vegyél!
2017. aug. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ilyen felszereltségűt nem kapsz 12-15 ezer

körül,inkább 22-25 ezer körül.

És ahogy a #4-es is írta,én se műanyagosat vennék.

2017. aug. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nálunk csak 1 gyereknek kell és valószínű nem is fogja rengeteget használni. Most ezt találtam:

[link]

2017. aug. 11. 09:37
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk kékben van. Szereti a fiam

2017. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekunk Toys derby lux van.babycenterben vettuk.

Teljesen fem vazas,nagy gumi(tomor gumi)kerekei vannak.

Nem zorog ugy mint a muanyagok(pl smart trickle)stabil,eleg magasan van az ulese(pl a smart trickle eleg instabil,es alacsony)

1 eves volt a fiam mikor vettuk es nem maszik ki belole(nincs benne ov,csak olyan korbe karfa).

Szeretjuk nagyon.

26 ert vettuk.

En is azt ajanlom,hogy fem vazasat nezzetek,es olyat ami teljesen gumi kereku,nem csak egy kis vekony gumi csik van az amugy muanyag kereken,mert azok baromi hangosak...

2017. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi! amit utóbb linkeltem, az már jobb, nem? megnézem amit írtál
2017. aug. 12. 14:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Ennek a sun babynek is habositott muanyag a kereke.ami nekunk van az szinte ugyan ez,de full gumi kerekekkel.


[link]

Ilyen.

A bizti ov nem hianyzik,van olyan magasan az a keret,hogy nem igazan tud kimaszni a gyerkoc.a mienk meg sem probalta egyszer sem.pedig igazan ordogfioka termeszet 😂

2017. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!