Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túlzás hogy a...

Szerintetek nem túlzás hogy a facebook tele van most a félévi bizi "reklámozásával"?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 09:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Az oldal használata nem kötelező.
2017. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés de azért köszi..
2017. jan. 27. 09:39
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Mindenki azt oszt meg, Amit akar. Nekem a meztelen babakepek szamitanak tulzasnak, egy lefenykepezett papirdarab annyira nem. Ha valami nekem nem tetszik, akkor tovabblepek, nem kerdest irok ki rola. Neked tenyleg nagyon eleged lehet belole :D
2017. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak nekem van túl sok elsős ismerősőm. akiknek a szülei mind kitették..
2017. jan. 27. 09:45
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagyok fent evek ota.

De eszembe sem jutna a gyerekek bizonyitvanyat kitenni. Pedig volt mivel dicsekedni anno.

2017. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igazából csak szimplán nem értem egy sima félévi biziből "ekkora ügyet" csinálnak..
2017. jan. 27. 09:46
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is túlzás.

Nem szoktam dicsekedni. Ha meg nem lett olyan jó, akkor meg azért nem :)

2017. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Engem sokáig idegesítettek az UH fotók, a babafotók, a nyaralós szelfik és persze a bizonyítványfotók, de már csak röhögök rajtuk. Vannak emberek, akiknek annyira szánalmas az életük, hogy az összes boldogságuk a virtuális világban másk orra alá dugni az aprócska sikert(?) amit elértek, pl. a gyerek full hármas bizonyítványa. Na jó, az ötöst szokták így feltenni, a fullhármast csak csukva :D
2017. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gáz, a gyereknek meg egy idő után tök ciki lesz. Mondjuk én nem rakok fel semmit magamról, szóval tőlem távol áll ez a magamutogatás.
2017. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanmar, valaki arrol is sikerkepet posztol, ha jol sikerul az ebed :)

A FB sokaknak arra van, hogy mutogassak az eletukben ert pozitiv pillanataikat mindenkinek. Szomoru de ez van :(

2017. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!