Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Málnalevél tea terhesség...

Málnalevél tea terhesség végén kinek segített könnyen tágulni?

Figyelt kérdés
Egy hete iszom. Érdekelnek a tapasztalatok. Tudom, hogy nem csodaszer.

2017. aug. 11. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

(Sosem fog kiderülni hogy segít-e! Nem tudhatod, hogy azért mennek jobban a dolgok mert ittad, mert lehet, hogy anélkül is ez lett volna...


Én az elsőnél ittam csak, a második szülésnél nem éreztem hiányát)

2017. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36. héttől ittam, 40+1 napon szültem sürgősségi császárral, teljesen zárt méhszájam volt.
2017. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnél ittam a 36. héttől, kiírt napon császároztak, nem nyíltam (meg faros is lett).
2017. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

Amit észrevettem az az, hogy el tudok menni mindennap nagy dologra oda ahová a királyné is gyalog jár. :D Ha más nem is ez mindenképp előny. :)

2017. aug. 11. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 3 óra alatt tágultam ki, mikor a fiam született. A teától vagy sem, ki tudja, de ártani nem árt.
2017. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ittam az utolsó hetekben, de aztán nagyon nagyon nem akartam tágulni... Persze ki tudja.. Lehet ennyit se tágultam volna?

Én egy hajtással ittam, annyi áztatási idő után ahogy javasolják.

2017. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek benne,hogy ért valamit.Az első terhességemnél 5 óra alatt megszültem,most a másodiknál burokrepesztés után 3 órával.
2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!