Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ittatok málnalevél teát a...

Ittatok málnalevél teát a terhesség vége fele?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok és gondoltam elkezdem inni. Sima herbária málnalevél teát vettem amire az van írva enyhe görcsoldó hatású, hasmenés esetén ajánlott. Ihatom ezt is vagy az erdei málnalevél teát kell igyam?

Igazából a lányomnál is ezt ittam de akkor nem foglalkoztam vele túlzottan.

Nem fog hamarabb megindulni a szülés?


2015. ápr. 8. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyet ittam. Fogalmam sincs, hogy volt-e, illetve milyen hatása volt :) 39.héten szültem.
2015. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ittam, 39+4 hétre szültem.
2015. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt ittam, túlhordtam, nagyon nehezen indult el a tágulásom, de amikor elkezdődött, utána 1-2 órával kezemben volt a gyerek. (Kicsit kába voltam, nem emlékszem pontosan.)
2015. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, én a 3. terhességemnél ittam, mert az első kettőt túlhordtam, én is azt hittem ettől hamarabb jön, de nem, őt is túlhordtam, a 41. héten indult meg a szülés. De ami a különbség, hogy a méhszáj magától felpuhult, kinyílt, 3 ujjnyira volt nyitva a fájások kezdetekor. Ezt az orvosom is megerősítette, annyiban segíthet ez a tea, hogy felpuhítja a méhnyakat, ezáltal elvileg könnyebben, gyorsabban lehet szülni, de azt nem befolyásolja, hogy hamarabb idő előtt meginduljon a szülés, ettől nem kell félni.
2015. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom. Mikor elfolyt a magzatvizem 4 újjnyira voltam nyitva. Puha volt a méhszájam. Csak azt hittem hogy az erdei málnalevél teát kell inni, de akkor ugyan az a hatása.

Köszönöm.

2015. ápr. 8. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
ittam, túlhordtam, nagyon lassan és nehezen tágultam és a kitolás is 40 perc volt. sztem semmit nem ér, homeot bogyókat is ettem..
2015. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én is ittam és kiírt idő előtt egy nappal született meg a kisfiam. Első szüléshez képest gyors és könnyű volt, a védőnő szerint nagyon szépen fel volt puhulva a méhszáj és elég gyorsan is tágultam. Erős, 5 perces fájásoktól számítva két órán belül kezemben volt a kisfiam. Nem tudom , hogy ez segített-e de most is inni fogom a végén :-)
2015. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi nem védőnő szülésznőt akartam írni :-)
2015. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Holnaptól elkezdem én is inni. Amúgy a lányomnál én is szépen tágultam elég gyorsan. Bár senki nem tudja hogy ez valójában segített e vagy amúgy is így ment volna.
2015. ápr. 8. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!