Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyugodtabb...

Hogyan tudnék nyugodtabb lenni? Mostanában hamar robbanok

Figyelt kérdés
Van egy óvodáskorú gyermekem, egyedül nevelem. Dolgozom, utána otthon csinálom a teendőket és érzem hogy estére, hétvégére kivagyok. Eddig nem volt gond, de az utóbbi 1-2 hétben érzem, hogy hamarabb felkapom a vizet, ami a gyereken csattan. Nem tudok olyan nyugodt lenni a hisztik alatt, mint eddig. Néha kiabálok is és ez bánt, de akkor kitör belőlem. Segítene vmilyen vitamin, ami picit nyugtatna vagy több energiám lenne? Minden ötletnek örünék.köszönöm
2017. aug. 12. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
C vitamin, Magnezium, Folsav/Sav pezsitabletta. En ezeket szedem. Ha nagyon feszult vagyok, odaadom a bavat a ferjemnek es kimegyek kutyat setaltatni. Kellemesen elfaradok tole. Ha csak a babaval vagyok, akkor is kimegyunk igaz akkor csak ketten, mert a kutyat meg csak most tanitom a vezenyszavakra. Ha mar majd tud rendesen mellettem kozlekedni es minden parancsotbismer, johet velunk. Negyen is ki szoktunk menni setalni, mi ilyen setalos csalad vagyunk. Panelba laksz vagy kertesbe? Mit csinal a gyereked, hogy kiborulsz? Mi otthon az a sok teendo amit mindig kell csinalni munka utan is?
2017. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tablet a gyereknek.még az id jobb annál, minthogy a figyelmedért hisztizzen hiába.a csaladi békének ugyan szánalmas illuzioja csupán, de ez is jobb mint a boldogtalanság.
2017. aug. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*es azalatt van időd összeszedni magad
2017. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Panel. Munkahelyi gondok vannak és emiatt stresszelek. Nem a gyerekkel van a baj, csak érzem hogy most nehezebben bírom, ha vmiért könyörögnöm kell, vagy Ő akar vmit, de nem szabadna. Máskor higgadtabban kezeltem, de most összejöttek a dolgok, és nem akarom hogy a gyereken csattanjon. Ezért kérdeztem hogy mi nyugtatna le.
2017. aug. 12. 14:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a magnéziumot. Folsavat is érdemes? erre nem is gondoltam. köszi
2017. aug. 12. 14:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyan sablonos, de én sokkal türelmesebb vagyok kielégítő szexuális élet mellett. Egyedül persze nehéz kivitelezni, de nem lehetetlen.
2017. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. Sav helyett vasat akartam irni. A vashiany faradtsagot okoz, aluszekonysagot, kevesbe birod a napi rutint stb. Nekem alacsony volt a hemoglobin szintem, az istennek nem birtam utolerni magam. Kerestem a Google-ben, hogy a tuneteim mire utalnak. Vitaminhianyra. A vedono is mondta, hogy ezeket nyugodtan szedhetem es jobb tole. Plusz nekem alacsony a vernyomasom is, sokat voltam rosszul igy a folyadekpotlasra is figyelnem kell. Faradtsag, lobbanekonysag, depresszio stb ezek mind azert alakulnak ki mert valamilyen vitaminbol keves van a szervezetedben. Plusz a kulso korulmenyek.

Vitaminok + sport. Jo a seta is

2017. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6os, egyedül nehéz kivitelezni :), úgyhogy más megoldás kell. Inkább próbálkozok vitaminokkal. Lehet vashiányis, igaza van, meg folyadékot sem iszom sokat. Lehet vmilyen multivitamint kellene elkezdenem szedni?
2017. aug. 12. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Van a Hipp Natal folyekony multivitamin, van a Bio Extra kapszula, mint multivitamin amit en ismerek. Es vannak a pezsitablettak. Nekem ezek valtak be a legjobban. Reggelizni bosegesen reggelizek, tizoraira eszek gyumolcsot,ebedre egy szendvicset tele zoldsegekkel, sajttal, uzsonnara gyumolcsot, vacsorara fott kajat szoktunk enni.:) Minden tapszer keszitesnel megiszok 3 dl vizet plusz a vitaminok kulon. Nagyon szeretem a nassolnivalokat is. De azokbol is igyekszek egeszsegeset enni egyedul a krekerrol nem birok leallni am ilyen cukkini chipset szoktam, olajos magvakat, diakcsemeget nassolni a gyumik melle. :)
2017. aug. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan nap, hogy szabad vagy mikor a gyerek oviba van. Olyankor hagyd a haztartast kesobbre es menj el kikapcsolodni. H jarsz dolgozni?
2017. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!