Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hany orakor van alvas a...

Hany orakor van alvas a babatoknak?

Figyelt kérdés
Meddig fog az tartani, hogy 8-kor fekszenek le?
2017. aug. 12. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha határozott vagy, akkor még hosszú évekig. EAZ alvásigény nyilván csökken az idő múlásával, de ha így szotattad, akkor így is marad. Nálunk is 8kor fürdés aztán alvás.
2017. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

8 éves lesz a fiam, 2. osztályt kezdi. 8kor fürdés, fekvés, és így is alig bírom reggel fél 7kor felkelteni. Szerintem alsóban mindenképp marad a 8 órás fekvés (nyáron persze lehet tovább ébren, de akkor nem kell reggel korán kelni).

A lányom 1 éves, ő kidől 8 órakor, reggel fél 7-7 között kel magától (néha próbálom tolni, ha program miatt később érünk haza, de akkor már nyűgös).

2017. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8 óra.

A saját példámon tudom, hogy bár én is utáltam annak idején, de én voltam azon kevesek egyike, aki iskolában kipihent volt és figyelni tudott az órákon. Utólag hálás vagyok ezért.

2017. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!