Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti hogyan segítettek ebben a...

Ti hogyan segítettek ebben a melegben a babátoknak?

Figyelt kérdés
Az én babám 3 hónapos nagyon sajnálom szegényt annyira melege van nem alszik enni is alig eszik este persze fürdetés előtt már nem bírni vele annyira álmos már valami tipp hogy mit csináljak?
2017. aug. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
klíma
2017. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van nekünk is klíma de félek bekapcsolni mert még csak 3 hónapos
2017. aug. 1. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 3 hónapos. Mikor látom hogy melege van, akkor megfürdetem. Ma 4-szer fürdött. Ahogy én is lezuhanyzok ilyen melegben akár 3-szor is.
2017. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kapcsold be csak ne rá menjen és ne túl hideg levegőt fújjon! Ez a hőség az ami ártalmas lehet!
2017. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget 😊
2017. aug. 1. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amig alszik a szobajaban addig meg a klima igy lehul mire felébred es ott jobban érzi magat. Vizes torcsivel hutom a.tarkojat a kis homlokat mellkasát.:) napi 3x furdetek ha nem tobbszod
2017. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
vizet itatok vele, ventilátor megy. a klímát állíthatod párologtatóra is, így nagyon kellemes időt tudsz varázsolni, mégsem hideget.
2017. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!