Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek 1 éves kislánynak?

Mit vegyek 1 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Kislányomnak lesz szülinapja, kb mindene megvan, van amiből 3 is... :D mi is vettünk neki, de nagyrészét a rokonságtól kapta, tényleg nincs ötletem, hogy mi hasznosat kapjon?

Ami van, így hirtelen: formabedobó több féle, hatalmas meg kisebb meg még kisebb plüssök, rengeteg ruha, járássegítő, tanulóasztal, tanulókutya, majmóca, szundipajti, szundikendők, FP hernyós mondókáskönyv (ennek az újabb veriója a Zs terv kb), leesésgátlós ágy, csillagvetítő, xilofon, kisautó ami magától gurul, csörgők, zörgők... így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja, van adamo hinta is.

Triciklit akartam, de férjem leszavazta, mert tényleg hideg lesz már, nem tudja kihasználni (ahhoz meg drága, h nézegessük). Veszek esetleg egy kismotort, de az csak 2-3e, még vennék... kapni fog ugráló zebrát (bnőmtől), ágynemű garnitúrát a déditől, de az neki még nem értékelhető ajándék... hasznosat szeretnék, de nem is a 80. csörgőt... :( semmi ötletem :(


2017. aug. 13. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Ugye ez nem komoly kérdés!?

1 éves könyörgöm azt se tudja merre van arcal!!! Ékes példa ha egy kislány szül....

2017. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig a tricikli jó ötlet, ha ősszel lesz a szülinapja. Felöltözve is lehet használni akár novemberig is. Télre elteszitek, kora tavasszal pedig megint elő lehet venni.
2017. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Oszinten? A fiam egy csomag wc-papirnak orult volna a legjobban, amit "legalisan" lebonthat.


Vannak ugy nevezett Bongeszo-konyvek (Tel, Tavasz, Nyar, Osz), amiben csak kepek vannak, lehet rajta mutogatni dolgokat. Vagy ilyen kemeny lapokbol allo hajtogatoskonyvbol nagyon szereti Az iciri-piciri cimu meset, es a Jozsef Attila: Altatot.


Amit nagyon szeret fel eves kora ota, es sokfelekeppen lehet hasznalni, az a pohartorony, amit epiteni lehet, vagy akar pancsolashoz, homokozashoz is jo, meg kergette is sokat a fiam, maga elott guritgatta, a mai napig sokat jatszik vele (17 honapos).


Aztan a kezre huzhato babokat is nagyon szereti, vannak ujjbabok is, minden ujjra egy, es van ket nagyobb bab is, egy macis meg egy kutyas. Ezekkel az allathangokat szoktuk eljatszani, nagyon szereti oket.

2017. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, es triciklink nekunk is van, meg decemberben is hasznaltuk egy enyhebb napon, mikor 9 honapos volt (be lehet kotni benne). Iden el is adtuk a babakocsit, mert ebben szeret lenni, szinte csak ezt hasznaljuk. Van a kormanyra rogzitve egy vilagito, zenelo, nyomkodhato telefon, azt is nagyon szereti. Mostmar iranyitani is sokszor probalja, tekeri a pedalt is.
2017. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Babytaxit
2017. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

első, miért is?? mert vennék valamit a gyerekem szülinapjára?? Te meg éked példája vagy a besavanyodott bunkónak. Nem gondolnám magam gyereknek 26 éves diplomás nőként.


Az a baj a triciklivel, hogy nagyrészt csak nézegetheté, ha nem olyan az időjárás, azt meg nem akarom, plusz tárolgatni se nagyon a panelba. Nyáron meg jó időbe sokat megyünk anyumékoz, így ott lenne főképp használva, de ősztől tavaszig keveset, így nem is tudná kihasználni (sajnos nálunk brutálisak a járdák, meg nagyon nagy dombok vannak, a babakocsit is nehezen tolom fel. Igaza van a férjemnek nem gondoltam végig sajnos).

2017. aug. 13. 15:16
 7/15 A kérdező kommentje:

5. az is van, lemaradt a felsorolásból :D


pedig nem vagyunk ilyen nagyzolós mindentmegveszek anyuka, csak nagy a cslád, első unoka, első dédunoka...

2017. aug. 13. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom most volt 1 éves, mivel második gyerkőc, így sok mindene van. Így nem is igazán költöttünk ajándékra, 5000 Ft-ból letudtuk. Most nagyon telefon mániás, így kapott egy babytelefont, meg egy játékkormányt. Mindkettő teli találat volt.

[link] Pirosban.


[link] Sárgában.

Kapott még építőkockát, bár még nem használja, meg az volt eddig is, egy babát, ami kacag (2 babája van már, ez a 3.), kapott egy pihe-puha takarót, hurcolja magával, imád belebújni. Homokozó szettet, bár az is van 4. Meg pénzt kapott, amiből megvettük az első komoly cipőjét, meg most az őszi ruhatárát abból frissítem fel.

2017. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó vagyok. Kimaradt, hogy volt 2 tortája, egy marcipán kutyás (imádja a kutyákat), abból nem igazán evett, meg volt egy maszatolós tortája. Valamint elvittük fotóstúdióba első szülinapot fotózásra, tütüben, szülinapos bodyban volt, ott is volt egy habos-babos tortája, amit szét is maszatolt.
2017. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
fotózásra mi is megyünk :)
2017. aug. 13. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!