Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vegyek 1 éves kislánynak?

Mit vegyek 1 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Kislányomnak lesz szülinapja, kb mindene megvan, van amiből 3 is... :D mi is vettünk neki, de nagyrészét a rokonságtól kapta, tényleg nincs ötletem, hogy mi hasznosat kapjon?

Ami van, így hirtelen: formabedobó több féle, hatalmas meg kisebb meg még kisebb plüssök, rengeteg ruha, járássegítő, tanulóasztal, tanulókutya, majmóca, szundipajti, szundikendők, FP hernyós mondókáskönyv (ennek az újabb veriója a Zs terv kb), leesésgátlós ágy, csillagvetítő, xilofon, kisautó ami magától gurul, csörgők, zörgők... így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja, van adamo hinta is.

Triciklit akartam, de férjem leszavazta, mert tényleg hideg lesz már, nem tudja kihasználni (ahhoz meg drága, h nézegessük). Veszek esetleg egy kismotort, de az csak 2-3e, még vennék... kapni fog ugráló zebrát (bnőmtől), ágynemű garnitúrát a déditől, de az neki még nem értékelhető ajándék... hasznosat szeretnék, de nem is a 80. csörgőt... :( semmi ötletem :(


2017. aug. 13. 14:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi első szülinapra vettünk kismotort de nem 3-4e volt hanem 16e volt. Olyan mint egy quad. Ezen kívül kapott medencét 2x100db labdával

Nagymamától micimackós étkészletett

Keresztapjától két havi tápszert, tejpépet baba teát. Egy puha autót is hozott

Soknak tűnik amit kapott, de hiába mondtuk nem kell semmi mégis hoztak

2017. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
a medence labdával nagyon jó ötlet, kigondolom, el tudnám-e rakni valahova. :)
2017. aug. 13. 16:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Az enyém a könyveket imádja, abból mindig jöhet még :)
2017. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2. kislányom, most lesz 1 éves, gondolhatod, hogy mindent megörökölt a tesótól. A 88-ik kacatot én sem akarnám megvenni. Nekem most a clemmy kocka a legutóbbi ötletem, a funny forest abból is. Még van egy hónapom kitalálni. A nagylányom amúgy abszolút nem triciklis.
2017. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
épp most olvastam itt egy kérdést ahol megablocks-ot akarnak venni, az megtetszett nekem is, ez is olyasminek tűnik nekem
2017. aug. 13. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!