Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeretem a gyerekeket...

Nem szeretem a gyerekeket 29/N Miert nem lehet elfogadni?

Figyelt kérdés
Nem utalom oket de nem is szeretem,annyira idegesitoek nekem se lesz soha.De:miert vannak olyanok akik szerint egy nonek ez ,,kotelessege" meg hogy ez ,,onzoseg" SZERINTEM:Az az onzo aki nem akar gyereket de meg is szul mert elvarjak tole es a gyerekbol egy lelki nyomorek lesz.Meg mielott jonnenek h ,,biztos a szuleimmel valo kapcs.miatt nem szeretem oket" Nagyon jo a kapcsolatom a a szuleimmel.Egyszeruen nem viselem el oket ee ha megyunk valahova a parommal mindig ez a z elso kerdes h :,,a gyerek mar uton van?"Annyira unalmas.Van egy barati kor akivel emiatt ossze is vesztem.Nektek mi a velemenyetek?(legyszives ne irjatok olyat h ,,majd valtozni fogsz" mert nem fogok) Szerintetek onzoseg???
2017. aug. 13. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
ha nem bírod elviselni őket, akkor jól teszed, hogy nem vállalsz.
2017. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
En szeretem a gyerekeket. De amit te érzel az is normalis.. Nem hinnem, hogy onzoseg lenne azt csinalni amit szeretnel, foleg ha azzal masnak nem artasz. Az nem normalis, hogy az emberek azt gondolják, hogy van hozza közük.
2017. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem önzőség. Ha így érzel, jól teszed, hogy nem vállalsz gyereket, nincs ezzel semmi baj.

Azért jönnek neked ezzel mindig, mert ők szeretik a gyerekeket, azt hiszik másnak is csak az lehet jó, ami nekik. Pedig nem vagyunk egyformák.

2017. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem önzőség. Bátor dolog ezt belátni és ennek megfelelően élni. Az emberek azért kérdezgetik ezt, mert imádnak a más dolgával foglalkozni. Ne törődj vele. Ha sose fogod máshogy látni, nem lesz gyereked. Ha mégis, az is a te dolgod, ahhoz sincs köze senkinek a barátodon kívül. Nekem viszonylag későn lett gyerekem, eltelt pár év hasonló szituációkkal. Egy idő után mindig ilyeneket válaszoltam, hogy pl.: nem, nincs úton a gyerek. És neked hogy szuperál a prosztatád? Vagy nőnél is hasonlóan. Nem nagyon kérdezték többet :) de én antiszociális vagyok :)
2017. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem önzőség. Nem tudom h miért gondolja az emberek többsége h egy nőnek feltétlenül gyerek kell.

Te mem szeretnél és ennyi.


Egyébként én sem szeretem, soha nem is szerettem a gyerekeket. Mégis valamiért egyszer csak elkezdtem vágyni egy gyerek után.

A sajátomat imádom, de a játszótérre menés és a többi olyan program ( amit ő igényel) ahol gyerekel vannak, még mindig az agyamra megy. Szóval más gyerekét még minfig nehezen viselem el :)

2017. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
El lehet fogadni. Ha a párod tudja és elfogadja,az főnyeremény. Azért kérdezik,hogy mikor jön a baba,mert másról nem tudtnak beszélni veled per pillanat. Vagy azért nem,mert nekik van gyerekük,vagy mert épp nem jut más téma az eszükbe.
2017. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy hülyén hangzik, de amúgy más gyerekeit én is idegesítőnek találom! :D

Nekem van kettő, őket persze imádom, bár tény, hogy néha próbára tujdák tenni az ember türelmét...

Nem mondom, hogy meg fogsz változni, mert egyáltalán nem biztos! Persze, benne van a pakliban, hogy igen. Majd látod.

Én azt mondom, hogy nem kell mindenkinek gyerek.

Elég sok lemondással jár és tényleg nagyon akarnod kell, ha már bevállalod! Kb. mint egy tetoválást az arcodra! ;) (Igen, egy filmben hallottam ezt a dumát.) De ettől még igaz! :)

Szóval szerintem nem baj. Annyi embernek van gyereke, akinek pedig egyáltalán nem lett volna szabad gyereket csinálnia!

Engem se akartak és sajnos nem is nagyon éreztem, hogy szeretnek a szüleim (még anyám valahogy felnevelt, de apám elhagyott). Őszintén, inkább lettem volna olyan szülők gyereke, akik mindenben támogatják és imádják a gyereküket!

Amúgy ehhez senkinek semmi köze! A ,,kedves" érdeklődőknek találj ki valami frappáns szöveget.

2017. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves,értelmes válaszokat :) Hátha a napokban is így marad és itt a komment szekcióban nem fog kitörni a 3. Világháború :D :)
2017. aug. 13. 23:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem önzőség, és tiszteletben illene tartani. Sajnos ez az egyik sablon kérdés, amivel folyton nyúzzák az embert. Nem kell másoknak magyarázkodnod. Igaz, benne van a pakliban, hogy változik a véleményed, ez mindennel kapcsolatban így van, de igazából ez nem lényeges. Az számít, hogy ne hagyd magad befolyásolni. Se azt, hogy rossz érzést keltsenek benned.

Amúgy teljesen megértelek. A sajátomat imádom, de másét nem bírom elviselni.

2017. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Miért kell minden héten egy ilyen kérdés ? Ez az unalmas már. Ki nem sz.rj. le ki szül és ki nem. Jobb is, ha bizonyos emberek nem adják tovább a génjeiket.
2017. aug. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!