Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok mikor rottyon...

Ti mit csináltok mikor rottyon vagytok?

Figyelt kérdés
En nagyon porgos anyuka vagyok. De kethetente egyszer kidoglok pedig alszok ejszakankent. Ilyenkor depis leszek..ti mit tesztek? Mi az ami ujra mozgasba lendit?
2017. aug. 14. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
A zene.
2017. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én olyankor elviszem a gyereket fél napra anyósomhoz vagy a nővéremhez, én meg elmegyek egyedül nézelődni, vásárolni, útközben meg zenét hallagatok a kocsiban. Nagyon kikapcsol és feltölt.

Pont holnap lesz ilyen napom😊

2017. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont mint az elsőnek, a zene segít! Meg a torna, mert úgy érzem, hogy valamit tettem magamért!

Vagy egy szép körömlakk, fodrász, szóval én kényeztetem magam!

2017. aug. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó pörgős zenére táncolni, alvás, szép film, séta, és igen, kényeztetni magadat azzal, amit ritkán tudsz megtenni, vagy vegyél magadnak valamit amit szeretnél.
2017. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bejelentkezek masszíroztatni/körmöshöz. Vagy elmegyek vásárolni(nem a gyereknek,magamnak!)

A körmös adott minden hónapban,az nagyon feltölt,esküszöm nektek!

Masszázst viszont csak akkor veszek igénybe,ha előáll ez a "rotty" helyzet.

És ha menthetetlen,akkor elmegyünk az apjukkal valahova pihenni 2-3 napot.(Ez max. évi 1-2.)

2017. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!